#Bunu 15 numaralı ile değiştirdim. Deniyorum

Thugdere Nedir? Kimdir? – Anime Karakter Tipleri

Thugdere Nedir? Kimdir? – Anime Karakter Tipleri, yazım ile Tüm Dere Tipleri yazı serime devam ediyorum arkadaşlar. Bu serimizde, Thugdere gibi bilinen tüm karakter tiplemelerini inceleyeceğiz. Umarım okurken zevk alırsınız. Aşağıda Thugdere karakter tipinin tanımlanması ve Thugdere anime yer almaktadır.

 

Thugdere Nedir? Kimdir? – Anime Karakter Tipleri

Öncelikle thuglife yapan dere tipleri olarak algılamayın. 😀  Tsundere gibidirler. Yani tsundere‘den türemişlerdir desek yanlış olmaz. En büyük farkları ise tsunderelerden daha haşin ve manyaktırlar. zavallı sevdiceğinin anasına, bacısına, ebesine, amcasına, teyzesine, halasına, dedesine, nenesine, kuzenine yani sülalesinde kim varda küfür ederler. Biraz kafadan çatlaktırlar.

Tsundereler bunlardan daha insaflıdır. “Baka” der geçer tsundereler ama bunlar… Omen Tanrom… Ebenize atlarlar. Ellerinden kurtulmak zordur.

 

Thugdere içeren animeler

Black Lagoon

 


Thugdere Nedir? Kimdir? – Anime Karakter Tipleri , yazımız da bu kadardı. Diğer anime karakter tipleri yazılarıma ve diğer ne nedir yazıları için buradaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Bu tanıma uyan bildiğiniz karakterler ve animeler var ise yorum olarak yazarsanız diğer arkadaşlarımızda görürler. Gerekirse bu yazıya da eklerim. 😉

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

Bir cevap yazın

Loading…

Zanki Zero Oyunu 19 Mart’ta Çıkıyor

dorodere nedir

Dorodere Nedir? Kimdir? – Anime Karakter Tipleri