Yaoi Webtoon Önerileri yazımızla herkese bir kez daha merhabalar,

Bugün sizlere daha çok kadınların takip ettiği yaoi anime önerileri  listesiyle karşınızdayız. Bu liste ismini vermek istemeyen bir yazarımız tarafında hazırlandı fakat yayınlama işi bana kaldı. İzlemeyi düşünen her okura en önemli tavsiyem bunların yetişkin animeleri olduğudur ve yaşları  buna uygun olmayan kişiler kesinlikle izlememelidir gerektiğidir.

Güncelleme: 26.09.2021

İsterseniz Yaoi Önerileri hakkındaki ikinci yazımızı buradan okuyabilirsiniz.

1. Sign Language

Sign language - yaoi webtoon önerileri - figurex anime önerileri

İşsiz olan Soo Hwa iş aramak için sokakta dolaşırken bir kafe sahibi tarafından ıslatılır. Günlerdir hasta olan Soo Hwa oracıkta bayılır. Gözlerini açtığında kendisini kafede bulan Soo Hwa çaresizce iş ister ve durumuna acıyan kafe sahibi tarafından işe alınır. Tek sıkıntı kafe sahibinin işitme engelli olmasıdır…


2. BJ ALEX

Bj alex - yaoi webtoon önerileri - figurex anime önerileri

Dongun her akşam saat onda yayınlanan ünlü BJ(Broadcast Joker) Alex’in programının sıkı hayranıdır. Erotik içerikli program eşcinsel olduğunu herkesten saklayan Dongun için en mutlu edici aktivitedir. Birgün üniversite bölüm arkadaşları ile içmeye giden Dongun sarhoş olur ve onunla ilgilenmek bölümün aklı başında üst sınıfı Ji Won’a kalır. Onu evine getiren JiWon’un üstüne kusar ve üstünü çıkarmak zorunda kalan Ji Won’un doğum lekesini görür. Büyük hayranı olduğı Alex aslında Jiwon’dur. yaoi animeleri öneri devam ediyor.


3. Cherry Blossoms After Winter

Cherry blossoms after winter - yaoi webtoon önerileri - figurex anime önerileri

Heabom ebeveynlerini kaybedince annesinin en yakın arkadaşı onu evlat edinir. Fakat yeni ailesine merhaba demeye gitmişken annesinin arkadaşının oğlu Teasung onunla kardeş olmak istemediğini söyler. Kendisinden nefret ettiğini düşünen Heabom , Teasung ile aynı evde büyümek zorunda kalır. Zorbalığa uğrarken Teasung tarafından kurtarılır ve durumun hiç de kendisinin düşündüğü gibi olmadığını fark eder.


4. BL Motel

Bl motel - yaoi webtoon önerileri - figurex anime önerileri

Jiwon’un ailesi otellerini oğullarına bıralıp emekli hayatının tadını çıkarmak ister. Otelin orijinal ismi Balletine Otel olmakla beraber Jiwon otelin ismini BL Otel olarak kısaltmaya karar verir. BL anlamı “Boys Love”’dır. Bunu bilmeyen tek kişi Jiwon’dur. Otelin açılışından itibaren oteli sadece gay çiftler ziyaret etmeye başlar.


5. Painter of the Night

Painter of the night - yaoi webtoon önerileri - figurex anime önerileri

Na Kyum çok resimde çok yetenekli bir gençtir. Fakat çizimleri genelde erotik içeriklidir. Çizimlerinin genç efendi Seung Ho’nun ilgisini çekmesiyle hayatı cehenneme dönecektir.


6. Love Is An Illusion

Love is an illusion - yaoi webtoon önerileri - figurex anime önerileri

Hye Sung hayatını Alfa olduğuna inanarak geçiren bir Omega’dır. Tek hayali zengin bir Omega tavlayıp sefil hayatından kurtulmaktır. Bu yüzden zenginlerin takıldığı partilerde eleman olarak çalışır. Bir gün yine üst düzey bir partide garson olarak çalışırken baskın bir Alfa ile karşılaşıp kızışma dönemine girer. Psikolojik şok yaşayan Hye Sung’un hayatı bu noktadan sonra tamamen değişecektir.

Aynı çizerin If You Hate Me That Much seriside tavsiyemdir. Ayrı ayrı yazmaya gerek duymadım.


7. Love Shuttle

Love shuttle - yaoi webtoon önerileri - figurex anime önerileri

Doyun aslında Omega olan ama tamamen Alfa’ya benzeyen bir gençtir. Ağır işlerde çalışır ve fiziksel olarak çok güçlüdür. Kızışma dönemine girmemiş olması ailesini çok endişelendirmektedir çünkü Omega belirtileri göstermez. Aynı iş yerinde çalışan TeaHan ile sürekli kavga halindedir. Tea Han’dan hoşlanmaya başladığında Omega belirtileri göstermeye başlar.

Yine aynı çizerin Hogu Hagyeongsu serisi tavsiyemizdir.


8. Alice in Adultland

Alice in adultland - yaoi webtoon önerileri - figurex anime önerileri

GeonWoo bir ceza oyununu kaybetmesi üzerine erotik shoptan bir malzeme almak üzere bir dükkana girer. Fakat dükkan sahibi çok yakışıklıdır ve o yaşa kadar hiç aşk deneyimi olmayan Geon Woo aşkı deneyimleyecektir.


9. Blood Link

Yaoi webtoon önerileri

Hwa Gok sıradan bir üniversite hayatına sahiptir. Ta ki bölümün yakışıklısı Lee Bin’in bir kıza saldırdığını görene kadar.

Yine aynı çizerin Tale of the Yellow Dragon ve A Paramour serileri de tavsiyemizdir.


10. Blood Bank

Blood bank - yaoi webtoon önerileri - figurex anime önerileri

One çalışkan bir kan bankası görevlisidir. Bankaya yönetici olarak atanan Shell Overlord’un feromonlarından etkilenmemesi üzerine dikkat çeker. Dışarıdan çok güçlü ve kibirli görünen Shell Overlord aslında ağır mazoşit ve duygusal kişilik yapısına sahiptir.

11. Walk on Water 

Yaoi webtoon önerileri

Ed yüksek meblağda borcu olan bir gençtir. Borcunu kısa zamanda ödeyebilmek için pornografi dünyasına girmek zorunda kalır. Tommy adı ile çıkış yapan Ed seme iken Glen McQueen ile kendini uke olarak bulur.


12. Window to Window

Yaoi webtoon önerileri

Çocukluk arkadaşları Ginu ve Yubin pencereleri karşılıklı bir şekilde yaşıyorlardır. Küçüklükten beri sürekli beraber olan bu ikilinin arasında ki ilişki Yubin’in sırrının ortaya çıkmasıyla tamamen değişecektir.

Serinin yan serisi olan Room to Room yine tavsiyemizdir.


13. From Points of Three

From points of three - yaoi webtoon önerileri - figurex anime önerileri

Jisuh sessiz sakin, gösterişi sevmeyen bir kameramandır.Yüklü miktar borcun altına girmiştir. Bu durumu öğrenen ünlü oyuncu HeeJae ondan özel fantezilerini yüksek meblağ karşılığında kayda almasını ister.


14. Warehouse

Yaoi webtoon önerileri

Kim Dohyun sefil bir hayat sahiptir. Bir gün şüpheli bir adam tarafından kaçırılır. Gözlerini açtığında eski bir depoda zincirli bir haldedir.


15. Behind the Scenes

Yaoi webtoon önerileri

Çaylak model ve oyuncu Woo Taeyoung ünlü oyuncu Min Ki’nin en büyük hayranıdır. Bir gün bir filmde onunla başrolde oynama şansı yakalar ve film eşcinsel temalıdır.


16. Make Me Bark

Yaoi webtoon önerileri

Sungjoon tüm birikimini doğru düzgün bir ev kiralamak için harcar ve o evi yangında kaybeder. Gidecek hiçbir yeri olmayan Sung Joon’un aklına o kadar da samimi olmadığı zengin lise arkadaşı Lee Hyo-in gelir.


17. Serenity Film

Serenity film - yaoi webtoon önerileri - figurex anime önerileri

Çok sıkıcı bir hayata sahip olan bir fotoğrafçının hayatının beceriksiz bir berber ile tanışmasıyla eğlenceli ve sinir bozucu hale gelmesini konu alır.


18. Following Namsoo To The Bathhouse

Yaoi webtoon önerileri

Minjae her gün otobüste sabun kokan yakışıklı bir adam ile karşılaşır. Sonunda merakına yenik düşer ve takip etmeye karar verir. Takip ettiği yakışıklı adam halka açık bir hamamın sahibinin oğludur. Minjae artık burayı sık sık ziyaret edecektir.


19. Rent Boy

Yaoi webtoon önerileri

Anton 18 yaşına basınca babası onu daha önce hiç görmediği çok güzel insanların bulunduğu bir yere götürür ve oradakilere emir verir. Anton’un artık yetişkinliğe adım atması gerekiyordur. İlk gecesi için salonun en güzel varlığı olan Arwin seçilir. Olağanüstü bir güzelliğe sahip olan Arwin, Antan’un aklını başından alacaktır.


20. December Rain

December rain - yaoi webtoon önerileri - figurex anime önerileri

Suchae askerden sonra  ülkeyi gezmeye karar verir. Gezisinin ilk gününde tam da tipi olan bir adam ile karşılaşır. Fakat bu adam biraz fazla sıradışıdır.

Daha fazla öneri için Buraya tıklayınız.

Related Posts

Bir cevap yazın