Anime Önerileri

En İyi Hentai Anime Öneri Listesi – TOP 9

En İyi Hentai Anime Listesi – TOP 19, yazım ile karşınızdayım. Çok sıkıntılı bir liste değil mi? Millet Aç Aç sloganı ile tamamen akademik olarak birde böyle bir yazı yazalım dedik. Lafı fazla uzatmadan önce hentai nedir ona bakalım. Tabi ki hepimiz hentai kelimesini ilk defa duyuyoruz. O yüzden hentainin tanımı ile başlıyoruz ve En İyi Hentai Anime Listesi – TOP 9 ile devam ediyoruz. 😀

Güncelleme : 2021 Ağustos

Hentai Nedir?

Hentai en kısa tanımla +18 yaş grubuna hitap eden pornografik animelerdir. Anime’nin doğduğu en büyük kitleye sahip olan bir ülkede böyle animelerin olması elbette bizi çok şaşırttı. Hiç tahmin etmezdik değil mi? 😀

En İyi Hentai Animeler Listesi – TOP 10

Şimdi sıra geldi bu adını ilk defa duyduğumuz türdeki animeler arasında en çok beğeni toplayanlarını sıralayalım.

9 – Kuroinu: Kedakaki Seijo wa Hakudaku ni Somaru

Bölüm sayısı: 4

Kategori: Harem, Doğaüstü Güçler

Konusu: Eostia topraklarında insanlar ve karanlık elfler bir yüzyıldan fazla bir süredir üstünlük için savaştılar. Kara elfler, nesiller boyu insan topraklarına baskın düzenlerler. Güçlü paralı askerler tarafından desteklenen, insan krallıkları yavaş yavaş eski rakiplerini geri itmeye başmıştır.

8 – Maki-chan to Nou

Bölüm sayısı: 4

Kategori: Harem

Konusu: Maki, bir gün komşusundan gelen sesler duyup balkondan yan eve giriyor. Gördüklerini söylememesi için ise komşusuna şantaj yapıp onu köle gibi kullanıyor.

7 – Youkoso! Sukebe Elf no Mori e

Bölüm Sayısı: 2

Kategori: Harem

Kategori: Doğaüstü güçler

Konusu: Alfheim, kadınların var olduğu elflerin dünyası. Tüm elflerin büyülü gücünün kaynağı olan dünya Mabedi, solmaya başlamış ve ırk yok olma tehlikesi altındaydı. Sonra başka bir dünyadan bir adamın elf ırkının kurtarıcısı olduğu kehaneti vardır. Elflerin dünyasına getirilen kahraman’ın hikayesi.

6 – Swing Out Sisters (2014)

hentai öneri listesi

Bölüm Sayısı: 1 (80 dk)

Kategori: Ensest, Harem

Konusu: Final sınavı zamanı, Yuuta’nın tüm zamanı, güzel kardeşlerinin sevgisiyle boğulmakla geçiyor. Bu aşk üçgenini kim kazanacak.

5 – Real Eroge Situation! The Animation

Hentai nedir?

Bölüm Sayısı: 2

Kategori: Harem

Konusu: Yok

4 – Koiito Kinenbi The Animation

En sevilen hentai anime

Bölüm Sayısı: 2

Kategori: Harem

Konusu: Mutlu sonlar ile kısa ama tatlı romantik hikayeler koleksiyonu.

3 – Rance 01: Hikari wo Motomete The Animation

hentai animeleri

Bölüm Sayısı: 4

Kategori: Harem, Doğaüstü güçler,

Konusu: Rance, bir lonca sahibinin kızını bulmak ve korumakla görevli olan isim yapan kahramanı takip eder; Ancak, durum başlangıçta göründüğünden çok daha farklı bir yere çıkıyor.

2 – Eroge! H mo Game mo Kaihatsu Zanmai

hentai anime önerileri

Bölüm Sayısı: 6

Kategori: Harem

Konusu: Mochizuki Tomoya, bir markette sadece bir günlük iş ile kendi başına yaşayan biridir. Erojiyi gerçekten sevmekle birlikte, çizemez, yazar ya da besteci değildir ve iş hakkında çok şey bilmez. Yine de hayali, sevdiği oyunu yaratma umuduyla bir eroge stüdyosunda iş bulmaktır.

1 – Mankitsu Happening

Bölüm Sayısı: 4

Kategori: Harem

Konusu: Bir dizi başarısız işten sonra, Keiichi Oyamada küçük bir manga kafede işe başlar. İşler ilk günden iyi görünüyordu. En iyi arkadaşı onun menajeri ve güzel Rei Suzukawa ile birlikte çalışmaktadır. Ayrıca, sevimli çocukluk arkadaşı Kururu Hiiragi de büyüdükçe güzelleşmiş ve olgunlaşmıştır.

BONUS:  Boku No Pico

Bölüm Sayısı: 1

Kategori: Harem

Konusu: İyimser Pico, yazları için büyükbabasının kahve dükkanı Café Bebe’de çalışıyor. Tamotsu, günlük yaşamının sıkıntısından kaçmak isteyen beyaz yakalı bir işçidir. Kafede buluştuklarında, sevginin ve şehvetin kıvılcımları ikisini bir araya getiriyor. Yaş, cinsiyet ve cinsellik konvansiyonel kavramları, bir çiftin müşterek memnuniyetini aradığı için kırılır.

Y.N. Bunu listeye almazsak olmazı. 😀 😀


En İyi Hentai Anime Listesi – TOP 10 yazımız da bu kadardı.

Diğer anime önerileri için tıklayabilirsiniz.

2 thoughts on “En İyi Hentai Anime Öneri Listesi – TOP 9

  1. KanekiAbinizGeldi dedi ki:

    bunları nerden izleyebiliriz?

  2. ehhuehuehuh dedi ki:

    o son yazanı kesin izleyin AD:AS:DAS:D

Bir cevap yazın