Ne? Nedir?

Tsundere Nedir? Kimdir? – Anime Karakter Tipleri

tsundere nedir

Tsundere Nedir? Kimdir? – Anime Karakter Tipleri, yazım ile Tüm Dere Tipleri yazı serime devam ediyorum arkadaşlar. Bu serimizde, Tsundere  gibi bilinen tüm karakter tiplemelerini inceleyeceğiz. Umarım okurken zevk alırsınız. Aşağıda Tsundere karakter tipinin tanımlanması ve Tsundere anime yer almaktadır.

 

Tsundere Nedir? Kimdir? – Anime Karakter Tipleri

En sık görünen karakter tiplerinden birisidir. Genelde ana karakteri sürekli ezen ya da ezmeye çalışan ve çeşitli argoları kullanan tiplerdir. Başlangıçta gerçekten soğuk davranırlar ama zamanla ana karaktere yakınlaştıklarında soğuk davranmaya çalışsalar bile ilgilerini saklayamazlar. Ana karaktere bağlandıkça yumuşak yönlerini gösterirler.

Klasik bir Tsundere sözü;

“Senin için endişelendiğim felan yok anladın mı? Yanlış düşüncelere kapılma. Ama geri dönmezsen seni asla affetmem. ”

 

Tsundere içeren animeler

Zero No Tsukaima – The Familiar of Zero

Shakugan no Shana – Burning-Eyed Shana

Fate Stay Night

Evangelion

Tsuredure Children


Tsundere Nedir? Kimdir? – Anime Karakter Tipleri , yazımız da bu kadardı. Diğer anime karakter tipleri yazılarıma ve diğer ne nedir yazıları için buradaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Bu tanıma uyan bildiğiniz karakterler ve animeler var ise yorum olarak yazarsanız diğer arkadaşlarımızda görürler. Gerekirse bu yazıya da eklerim. 😉

About Mustafa BÜKÜLMEZ

Boş zamanlarımın tümü bilgisayar karşısında geçer. Bilgisayar oyunlarından en sevdiğim oyun World Of Warcraft’tır. Daha sonra sırası ile half-life, minecraft, moba oyunları ve prince of persia serisidir ek olarak hemen her oyunu oynarım. Animelerde en genel anlamda fantastik türü anime-manga severim.

Related Posts

Bir cevap yazın