Ne? Nedir?

Yandere Nedir? Kimdir? – Anime Karakter Tipleri

yandere nedri

Yandere Nedir? Kimdir? – Anime Karakter Tipleri, yazım ile Tüm Dere Tipleri yazı serime devam ediyorum arkadaşlar. Bu serimizde, Yandere gibi bilinen tüm karakter tiplemelerini inceleyeceğiz. Umarım okurken zevk alırsınız. Aşağıda Yandere karakter tipinin tanımlanması ve Yandere anime yer almaktadır.

 

Yandere Nedir? Kimdir? – Anime Karakter Tipleri

Geldik en psikopat olanınaaaa. Çok fazla karşımıza çıkmayan bir karakter tipidir. Katil ruhlu olan bu karakterler aşık oldukları kişi için önüne kim çıkarsa çıksın keserler, biçerler, doğrarlar yada içlerinden geçerler.

En ufak bir kıskançlıkta bile kan çıkabilir. Öyle ki bazen aşık oldukları kişiyi bile öldürmeye çalışabilirler.

Bu karakter tipi hakkında söylenecek daha fazla bir şey de yok aslında… Sinirlendiğine, kıskandığına ya da üzüldüğünde falan direk birilerini keser biçerler işte. Dokunmayın onların sevdikleri kişiye daha uzun yaşayın yani olay bu. 😀

Yandere içeren animeler

Mirai Nikki – The Future Diary

Elfen Lied – Elfen Song – Elfic Song


Yandere Nedir? Kimdir? – Anime Karakter Tipleri , yazımız da bu kadardı. Diğer anime karakter tipleri yazılarıma ve diğer ne nedir yazıları için buradaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Bu tanıma uyan bildiğiniz karakterler ve animeler var ise yorum olarak yazarsanız diğer arkadaşlarımızda görürler. Gerekirse bu yazıya da eklerim. 😉

About Mustafa BÜKÜLMEZ

Boş zamanlarımın tümü bilgisayar karşısında geçer. Bilgisayar oyunlarından en sevdiğim oyun World Of Warcraft’tır. Daha sonra sırası ile half-life, minecraft, moba oyunları ve prince of persia serisidir ek olarak hemen her oyunu oynarım. Animelerde en genel anlamda fantastik türü anime-manga severim.

Related Posts

Bir cevap yazın