Rona. Png - zanki zero oyunu 19 mart'ta çıkıyor - figurex oyun haberleri

Spike Chunsoft’un Kuzey Amerika’da kurulan yeni şubesi Zanki Zero: Last Beginning‘in 19 Mart’ta PlayStation 4 ve PC için piyasaya sürüleceğini duyurdu. Oyunun İngilizce dublajlı bir fragmanıda yayınlandı. Ama onu yazının sonuna koyacağım.

Oyunun PlayStation 4 için dijital bir sürümü olacak.PlayStation 4 için erken satın alma bonusu olarak da film müziği CD’si sunulacak.

Oyun Japonya’da PlayStation 4 ve PlayStation Vita için 5 Temmuz’da çıktı. Oyun Batı’da Playstation Vita için çıkmayacak.,

 

Zero - zanki zero oyunu 19 mart'ta çıkıyor - figurex oyun haberleri

Oyunun konusu;

Hayatta kalan  son sekiz insanın her biri farklı bir günah ile etiketlenmiştir. Polis Minamo Gurur, Editör Haruto Tembel, Mirasçi Yuma Açlık, Doktor Mamoru Açgözlülük, Çiçekçi Rinko Şehvet, Çiftçi Zen Öfke, Sanatçı Ryo Kıskançlık ve Sachika Orijinal Günah. Bu günahlar tarafından etiketlenmelerinin bir nedeni de onların insan değil insanların klonları olmalarıdır. Yaşlanıp 13 gün içinde ölecek bile olsalar yeniden doğabilirler.

Yoshinori Terasawa ve Takayuki Sugawara’nin dahil olduğu oyunun ekibi daha öncesinden ünlü oyun Danganronpa’yı da yapmıştı.

Bu da oyunun ilk tanıtım videosu.

About Aybike Keleş

İstanbul Aydın Üniversitesi Çizgi Film ve Animasyon öğrencisiyim. Anime izlemeyi ve kitap okumayı çok severim. Nightrose adlı adminim. Nickname'mim Cardfight Vanguard'daki bir karakterden geliyor. Oldukça güzel bir animedir tavsiye ederim.

Back to list

Related Posts

Bir cevap yazın