Oyun, Oyun Haberleri

Pokemon GO Ultra Bonus Etkinliği Geliyor!

pokemon go

Pokemon GO Ultra Bonus Etkinliği Geliyor! , Pokemon Go severler için güzel bir haberimiz var. Yeni bir Ultra Bonus Etkinliği sayesinde Pokemon GO oynayan antrenörler, bu ayın ilerleyen günlerinde ve sonrasında daha da fazlasını sabırsızlıkla bekliyor. Çünkü Efsanevi pokemonlar geliyor.

Biliyorsunuz Pokemon Go, online olarak harita üzerinde pokemon yakalayabildiğiniz, güçlendirebildiğiniz ve savaştırabildiğiniz bir mobil oyundur. Arttırılmış gerçeklik ile pokemonları evinizde cadde görebiliyorsunuz.

Pokemon GO Ultra Bonus Etkinliği Geliyor!

Oyunun resmi Twitter’ında yer alan Ultra Bonus Etkinliği, Profesör Willow’un Küresel Araştırma Yarışması’na imza atmak için bir kutlama etkinliği. İlk olarak efsanevi üçlü Articuno, Zapdos ve Moltres’i içeren birkaç pokemon sıralandı.

Bu üç efsanevi Pokémon , Raid Battles’daki oyunculardan önce görünecek. Alışılmadık derecede şanslı olanlar (Ash gibi!), Birini yakalayabilecekler. Kanto’dan bir başka efsane de olaya katılıyor: Mewtwo. Aynı zamanda, 21 Eylül’den 23 Ekim’e kadar Raid Savaşları’nda da sergilenecek.

30 Eylül’e kadar, aslında Kanto’lu olanlar dünya çapında artan oranlarda doğacak. Kanto, Farfetch’d, Kangaskhan, Mime ve Tauros’un da konuşması, 14 Eylül’den 30 Eylül’e kadar diğer Alolan Pokémon’la birlikte 7 km’lik yumurtanın içinden çıkıyor.

Daha fazla bilgi için resmi web sitesini ziyaret edin .

Kaynak:  OtakuMode


Pokémon GO Ultra Bonus Etkinliği Geliyor! haberimizin sonuna geldik. Yeni oyun haberleri için takipte kalın. 😉

Tüm PokemonGo oyun haberleri için tıklayınız. 😉

About Mustafa BÜKÜLMEZ

Boş zamanlarımın tümü bilgisayar karşısında geçer. Bilgisayar oyunlarından en sevdiğim oyun World Of Warcraft’tır. Daha sonra sırası ile half-life, minecraft, moba oyunları ve prince of persia serisidir ek olarak hemen her oyunu oynarım. Animelerde en genel anlamda fantastik türü anime-manga severim.

Related Posts

Bir cevap yazın