The Morose Mononokean animesinin resmi web sitesi yeni başlayacak olan 2. sezon için bir tanıtım videosu yayınladı. Video karakterleri, seslendirmenleri ve daha bir çok detayı içeriyor.

Serinin ilk sezonu 2016 yılında yayınlanmıştı. Anime için Wawazana, Utakuni  karakterini tasarlandı.

utakuni - The Morose Mononokean 2. Sezon İçin Tanıtım Videosu Yayınlandı - Figurex Anime HaberThe Morose Mononokean Konusu

Exorcism bir şekilde bu dünyada yaşayan Youkaileri kendi dünyalarına gönderme sanatıdır. Bir gün Hanae Ashia ismli bir lise öğrencisi bir youkai tarafından avlanır ve araştırmaları sonunu Mononokean adlı bir exorcistin iletişim bilgilerine ulaşır. Karşılaştığı exorcist, Moğol görünümlü genç bir adam, Haruitsuki Abeno‘dur ve çeşitli nedenlerden dolayı Mononokaen olarak çalışmaya son vermiştir. Böylece ikili youkai avı maceralarına başlamış olurlar.

Manga 2013 yılında yayın hayatına Gangan Online online manga okuma sitesi ile başladı. Şu ana kadar manganın 11 cildi yayınlanmış bulunuyor.

Anime resmi web sitesi için : Buraya ve daha fazla haber animeler hakkında haber öğrenmek için buraya tıklamanız yeterli .

 

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Back to list

Bir cevap yazın