Xbox’ın Yağ Tutmayan Controllerları:

Geçtiğimiz aylarda XBOX oyun oynarken atıştırmalık vb. şeyleri yemeyi seven oyuncuları için “Yağ tutmayan kol” şeklinde bir çalışma başlattı. Ki yüksek ihtimalle çalışmalar sonuç verdi. Marka bazı sayfalarında bir yarışma başlattı. Yarışma ise bu şekilde : Winner winner chicker dinner etiketiyle paylaşılan hikayeler arasında bir yarışma başlatılacak. Kazanan kişiye ise Özel üretim yağ tutmayan Xbox kolu verilecek.Xbox yağ tutmaz kol

Yarışmanın Ayrıntıları:

Geçtiğimiz günlerde Xbox’un Yeni Zellanda ve Avusturalya sayfaları bir ilan paylaştı. İlana göre Winner Winner Chicken Dinner konusuyla paylaşılan en iyi 5 hikaye sahibine özel üretim yağ tutmaz Xbox kolu hediye edilecek. Eğer siz de oyun oynarken yağlı şeyler yemeyi seven bir oyuncuysanız kesinlikle bakmanız gereken bir yarışma. Çoğu oyuncuya göre oyuncular için en iyi buluşlardan biri olabilecek gibi duruyor. Ayrıca bu kampanyanın da PUBG ile olan bir promosyon çalışması olduğu düşünülüyor. Çünkü Winner Winner Chicken Dinner kelimesinin PUBG’de büyük bir yer kaplaması.

About Ozan Kurtcu

Ben Ozan. Genellikle oyun oynuyorum ve anime izliyorum. Oyun yazılarına ağırlık verebilecek biriyim. Her türlü oyunu, oyun sitesini ve yorumcularını takip ediyorum. 2 yılı aşkındır bu sektördeyim ve 500'den fazla anime izledim.

Back to list

Related Posts

Bir cevap yazın