#Bunu 15 numaralı ile değiştirdim. Deniyorum

Mayadere Nedir? Kimdir? – Anime Karakter Tipleri

Mayadere Nedir? Kimdir? – Anime Karakter Tipleri, yazım ile Tüm Dere Tipleri yazı serime devam ediyorum arkadaşlar. Bu serimizde, Mayadere gibi bilinen tüm karakter tiplemelerini inceleyeceğiz. Umarım okurken zevk alırsınız. Aşağıda Mayadere karakter tipinin tanımlanması ve Mayadere anime yer almaktadır.

 

Mayadere Nedir? Kimdir? – Anime Karakter Tipleri

Mayadere karakterleri serinin başlarında kötü karakter olarak karşımıza çıkarlar. Teknik olarak gerçekten kötü ve güçlülerdir. Ancak seri ilerledikçe genellikle ana karakter aşık olurlar ve giderek ana karaktere yakınlaşırlar ve aralarında derin bağlar oluşur.

Mayadereler bir aşka kapıldıklarında Deredere karakter tipine dönüşebilirler. Elbette bu kesin değildir. Kötü bir karakterken karakterlerini koruyarak yakınlaşmaya çalışırlar. Buda çoğu zaman anlaşılmalarını güçleştirir ve komik sahnelere sebep olurlar.

 

Mayadere İçeren Animeler

Rosario + Vampire 

Date A Live

To Love – Ru

Seiken Tsukai no Wold Break – World Break: Aria of Curse for a Holy Swordsman

Kore Wa Zombie Desu Ka? – Is This a Zombie?


Mayadere Nedir? Kimdir? – Anime Karakter Tipleri , yazımız da bu kadardı. Diğer anime karakter tipleri yazılarıma ve diğer ne nedir yazıları için buradaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Bu tanıma uyan bildiğiniz karakterler ve animeler var ise yorum olarak yazarsanız diğer arkadaşlarımızda görürler. Gerekirse bu yazıya da eklerim. 😉

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

Bir cevap yazın

Loading…

Fate/Zero Hizmetkarlarının Gerçek Hikayeleri!

sadodere nedir

Sadodere Nedir? Kimdir? – Anime Karakter Tipleri