Ne? Nedir?

Sadodere Nedir? Kimdir? – Anime Karakter Tipleri

sadodere nedir

Sadodere Nedir? Kimdir? – Anime Karakter Tipleri, yazım ile Tüm Dere Tipleri yazı serime devam ediyorum arkadaşlar. Bu serimizde, Sadodere gibi bilinen tüm karakter tiplemelerini inceleyeceğiz. Umarım okurken zevk alırsınız. Aşağıda Sadodere karakter tipinin tanımlanması ve Sadodere anime yer almaktadır.

Sadodere Nedir? Kimdir? – Anime Karakter Tipleri

Sadodere adı sadistik karakter tipinden gelmektedir. Sadistik özellikler gösteren dere tipleridir. Hobileri arasında sevdiği kişiye işkence etmek, hakaret etmek gibi şeyler vardır.

Bunların dışında sevdikleri kişi ile bir oyuncak gibi oynamakta vardır. Animelerde çok fazla karşımıza çıkmamakla beraber bu karakterler genellikle waifu olarak belirlenirler.

Karakter görünüşleri olarak genellikle çok güçlü olurlar. Uzun siyah saçlı ve saçları ile bir gözlerini kapatmış olurlar. Elbette bunlar genel özelliklerdir seriye göre değişiklik gösterebilir.

Ek olarak yine genellikle Gothik tarz giyinirler. (Kıyafetlerinde kırmızı ve siyah renkler ağırlıktadır.)

 

Sadodere içeren animeler

Date A Live

Durarara!!

Aishen Qiaokeli-Ing – Cupid’s Chocolates, Aishen Qiaokeli Jinxingshi (Kore)


Sadodere Nedir? Kimdir? – Anime Karakter Tipleri , yazımız da bu kadardı. Diğer anime karakter tipleri yazılarıma ve diğer ne nedir yazıları için buradaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Bu tanıma uyan bildiğiniz karakterler ve animeler var ise yorum olarak yazarsanız diğer arkadaşlarımızda görürler. Gerekirse bu yazıya da eklerim. 😉

About Mustafa BÜKÜLMEZ

Boş zamanlarımın tümü bilgisayar karşısında geçer. Bilgisayar oyunlarından en sevdiğim oyun World Of Warcraft’tır. Daha sonra sırası ile half-life, minecraft, moba oyunları ve prince of persia serisidir ek olarak hemen her oyunu oynarım. Animelerde en genel anlamda fantastik türü anime-manga severim.

Related Posts

Bir cevap yazın