Oyun

Marvel Heroes – İnceleme

Yapımcı Şirket: Gazillion Entertainment, Secret Identity Studios

Yayıncı Şirket: Gazillion Entertainment

Çıkış Tarihi: 4 Haziran, 2013

Platformlar: Microsoft Windows

Oyun Türü: MMORPG, Action

Oyun Modu: Multiplayer

 

İsminden de anlayacağınız üzere Marvel‘in süper kahramanlarını konu alan bir oyun. Iron ManCaptain AmericaDeadpoolWolverine ve bunlar gibi kilitli birçok kahraman mevcut. Aslında oyunun adı “Marvel Heroes 2015” olarak değiştirilmişti fakat herkes Marvel Heroes olarak söylemeye devam ettiği için görünüşte böyle kaldı. Fakat hala resmi olarak adı Marvel Heroes 2015.

2650825-boss_electro_1920x1080

 

Oyuncuların oyunu oynamak için herhangi bir ücret ödemesine gerek yok. Hatta en sevdiğiniz herhangi bir Marvel karakterine benzeyen kostümlerle selfie’nizi gönderirseniz yapımcılardan oyun içi parası da alabiliyorsunuz. Karakteriniz seviye atladıkça skill puanı kazanıyor ve bunları skill ağacı üzerinden kullanarak kendi oyun tarzınıza uygun bir karakter oluşturabiliyorsunuz. Oyunda ulaşabileceğiniz en yüksek seviye 60. seviye. Bunların yanında bir de crafting sistemi var. Bu sistem sayesinde kendi eşyalarınızı üretebiliyor veya birleştirerek daha farklı eşyalar ortaya çıkarabiliyorsunuz.

Marvel-H-GM13-RW3

 

Oyun “Havok” fizik motoru ve “Unreal Engine 3” grafik motoru ile yapılmış. Unreal Engine 3 daha önceden de duymuş olabileceğiniz ve mükemmel oyunlara imza atmış bir oyun motoru. Böyle olunca Marvel Heroes‘in grafiklerinin de kötü olmasını beklememek lazım. Resimlerden de anlayabileceğiniz üzere gayet hoş grafiklere sahip bir oyun. Kendi özel güçlere sahip kahramanınızı yaratma gibi bir hayaliniz varsa, bu oyunu kesinlikle oynamalısınız.

Related Posts

Bir cevap yazın