Ne? Nedir?

Kuudere Nedir? Kimdir? – Anime Karakter Tipleri

kuudere nedir

Kuudere Nedir? Kimdir? – Anime Karakter Tipleri, yazım ile Tüm Dere Tipleri yazı serime devam ediyorum arkadaşlar. Bu serimizde, Kuudere gibi bilinen tüm karakter tiplemelerini inceleyeceğiz. Umarım okurken zevk alırsınız. Aşağıda Kuudere karakter tipinin tanımlanması ve Kuudere anime yer almaktadır.

 

Kuudere Nedir? Kimdir? – Anime Karakter Tipleri

Şimdi konu buraya geldiğinde bir tartışma çıkıyor. Bu yazı serisini birkaç anime sayfasına görseller üzerinden de yapmıştım.

Coodere ile Kuudere arasında fark olduğunu gördüm. Bana göre de çok benzer şeyler yani Japonların telaffuz sorunu ile ilgili olduğunu düşünmüştüm bende. Ama dediğim gibi, ikisinde de farklı sonuçlar çıktığından ayrı ayrı yazdım. Aynı şeylerse de elden bir şey gelmez yazmış olduk. 🙂

Sessiz sakin karakterlerdir. Çok soğukkanlıdırlar ve genelde tek takılırlar. Çok açık sözlüdürler. Dandereler aksine utangaç değillerdir. Yanlarına yaklaşılması çok zordur. Lafı her zaman gediğine oturturlar. Gerçek duygularını asla açığa çıkarmazlar. Nadiren de olsa seri sonlarında duygularını göstermeye başlarlar.

 

Kuudere İçeren Animeler;

Another

Tokyo Ghoul

Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru. Zoku

Kore Wa Zombie Desu Ka?

Fate/Stay Night 


Kuudere Nedir? Kimdir? – Anime Karakter Tipleri , yazımız da bu kadardı. Diğer anime karakter tipleri yazılarıma ve diğer ne nedir yazıları için buradaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Bu tanıma uyan bildiğiniz karakterler ve animeler var ise yorum olarak yazarsanız diğer arkadaşlarımızda görürler. Gerekirse bu yazıya da eklerim. 😉

About Mustafa BÜKÜLMEZ

Boş zamanlarımın tümü bilgisayar karşısında geçer. Bilgisayar oyunlarından en sevdiğim oyun World Of Warcraft’tır. Daha sonra sırası ile half-life, minecraft, moba oyunları ve prince of persia serisidir ek olarak hemen her oyunu oynarım. Animelerde en genel anlamda fantastik türü anime-manga severim.

Related Posts

Bir cevap yazın