Ne? Nedir?

Coodere Nedir? Kimdir?- Anime Karakter Tipleri

Coodere Nedir

Coodere Nedir? Kimdir?- Anime Karakter Tipleri, yazım ile Tüm Dere Tipleri yazı serime devam ediyorum arkadaşlar. Bu serimizde, Coodere gibi bilinen tüm karakter tiplemelerini inceleyeceğiz. Umarım okurken zevk alırsınız. Aşağıda coodere karakter tipinin tanımlanması ve Coodere anime yer almaktadır.

 

Coodere Nedir? Kimdir?- Anime Karakter Tipleri

Coodere’nin adı cool olmaktan gelmektedir. Ayrıca Kuudere de vardır ama yaptığım araştırmalar bunların birbirlerinden farklı olduklarını göstermektedir.

Coodere ve dandere birbirlerine benzerlerdir. O kadar ki coodere ile dandere çok sık olarak karıştırılmaktadır ama o kadar da benzer değillerdir. Coodere’ler animelerde hep cool görünen ve öyle takılan karakterlerdir. O kadar cool’lardır ki dünya yansa umurlarında olmaz. Çoğu zaman sabit yüz ifadeleri vardır.

Bazıları seri içerisinde yüz ifadeleri göstermeye başlarlar ancak bu onların karakter tiplerini değiştirmez. Sonuç olarak kendilerini zorlayarak yüz ifadeleri göstermişlerdir.

Bazı Coodere’ler nadir olarak yüz ifadeleri gösterirler ama genel olarak coodere özellikleri gösterirler. Her konuda istisnalar olduğu gibi bu konuda da istisnalar vardır.

Coodere içeren animelerden bazıları,

The Pet Girl of Sakurasou (  Sakurasou pet no kanojo ) – İzlemeniz Tavsiye Edilir. 😉

TokiMeki Memorial 


Coodere Nedir? Kimdir? – Anime Karakter Tipleri ,yazımız da bu kadardı. Diğer anime karakter tipleri yazılarıma ve diğer ne nedir yazıları için buradaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Bu tanıma uyan bildiğiniz karakterler ve animeler var ise yorum olarak yazarsanız diğer arkadaşlarımızda görürler. Gerekirse bu yazıya da eklerim. 😉

About Mustafa BÜKÜLMEZ

Boş zamanlarımın tümü bilgisayar karşısında geçer. Bilgisayar oyunlarından en sevdiğim oyun World Of Warcraft’tır. Daha sonra sırası ile half-life, minecraft, moba oyunları ve prince of persia serisidir ek olarak hemen her oyunu oynarım. Animelerde en genel anlamda fantastik türü anime-manga severim.

Related Posts

Bir cevap yazın