Ne? Nedir?

Himedere – Oujidere Nedir? Kimdir? – Anime Karakter Tipleri

Himedere Oujidere Nedir 1 1

Himedere – Oujidere Nedir? Kimdir? – Anime Karakter Tipleri, yazım ile Tüm Dere Tipleri yazı serime devam ediyorum arkadaşlar. Bu serimizde, Himedere ve oujidere gibi bilinen tüm karakter tiplemelerini inceleyeceğiz. Umarım okurken zevk alırsınız. Aşağıda himedere ve ouijidere karakter tipinin tanımlanması ve Himedere anime ve oujidere anime yer almaktadır.

 

Himedere – Oujidere Nedir? Kimdir? – Anime Karakter Tipleri

Öncelikle şunları bir bilelim;

Hime = Prenses

Ouji = Prens

Buradan yola çıkarak dere kelimesinin de “karakter tipi” gibi bir anlama geldiğini de bildiğimize göreeee,

Himedere, prenses gibi davranan, Oujidere de prens gibi davranan karakterler diyebiliriz.

Kendilerine her zaman prens/ prenses olarak davranılmasını ve öyle görülmesini isterler. Genel olarak kami dere ile aynı özellikleri sergilerler. Konuşma şekilleri de hat safhada resmidir. Emri vaki şeklinde konuşurlar, herkesin kendilerine ilgi göstermelerini ve her zaman en önde olmak isterler

Ancak Kamidere ile karıştırmayın. Kamidereler kendilerini tanrı olarak görürler. (Kami = Tanrı)

Himedere – Oujidere içeren bazı animeler,

Food Wars ( Shogeki No Souma )

The World God Only Knows ( Kami nomi zo Shiru Sekai )

School Rumble


Himedere – Oujidere Nedir? Kimdir? – Anime Karakter Tipleri ,yazımız da bu kadardı. Diğer anime karakter tipleri yazılarıma ve diğer ne nedir yazıları için buradaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Bu tanıma uyan bildiğiniz karakterler ve animeler var ise yorum olarak yazarsanız diğer arkadaşlarımızda görürler. Gerekirse bu yazıya da eklerim. 😉

About Mustafa BÜKÜLMEZ

Boş zamanlarımın tümü bilgisayar karşısında geçer. Bilgisayar oyunlarından en sevdiğim oyun World Of Warcraft’tır. Daha sonra sırası ile half-life, minecraft, moba oyunları ve prince of persia serisidir ek olarak hemen her oyunu oynarım. Animelerde en genel anlamda fantastik türü anime-manga severim.

Related Posts

Bir cevap yazın