CS GO Eco Round Nedir? Nasıl Yapılır? yazımız ile CS GO oyunlarınızda size kaybedeceğinizi düşündüğünüz bir oyunu kazandıracak bir yöntemi paylaşmak istiyoruz. Takımınıza gelen insanlardan olsun, o gün modunuzda olmamanız olsun çeşitli sebeplerle oyunlarınız kötü geçebilir ve oyunu kaybetmeye doğru gidebilirsiniz.

Ardı ardına kaybettiğiniz turlar yüzünden silah alacak kadar paranız kalmamaya başladığında oyun daha çok tek taraflı bir katliama dönüşüyor değil mi? Pekâlâ artık buna dur deme şansınız var. Yapacağınız mantıklı bir yaklaşım ile oyunu geri çevirebilirsiniz.

Eğer çevrenizdeki arkadaşlarınız ile takım olarak oyuna giriyorsanız, takım arkadaşlarınıza da bu yöntemden bahsederek onların uygulamasını sağlayabilir ve kaybedeceğinize kesin gözü ile baktığınız o oyunu geri çevirebilirsiniz.

İşte bu makalemizde size bu durumdan nasıl kurtulabileceğinizi anlatacağız. Eğer bu yöntemi uygulayabilirseniz kaybedeceğinizi düşündüğünüz oyunları geri çevirebileceksiniz.

 

CS GO Eco Round Nedir? Nasıl Yapılır?

Bu makalede paylaşacağımız yönteme Economy Round bilinen adı ile Eco Round deniyor. Bu yöntemde yapmanız gereken şey aslında çok basit, en iyi oynadığınız silahı alacak para birikene kadar yeni silahlar almamanız anlamına geliyor. Yani kısacası para kasmak…

Sürekli kaybediyorsunuz ve hali ile o turdan neredeyse hiç para kazanamıyorsunuz ve dolayısı ile iyi silahlar alamıyorsunuz. Bu şekilde turlar geçtikçe karşı taraf güçlenirken siz güçsüzleşiyorsunuz. Birkaç Eco Round ile bu durumu tersine çevirebilirsiniz.

Eco Round ’da mantık birkaç tur ekonomi kasmaktır. Eğer birkaç tur için hiç silah almazsanız bir iki turda en iyi kullandığınız silah için yeterli parayı kasabilir ve istediğiniz silahı alarak oyunu taşıyabilirsiniz.

Her oyun mutlaka en iyi formunuzda olmayabilirsiniz. Bazı durumlarda takımınıza kötü oynayan adamlar gelir ve art arda kaybettiğiniz turlar yüzünden silah alacak paranız bile kalmaz. Bu yüzden oyuna zaten kaybedilmiş bir oyun olarak bakarsınız. Hatta belki sinirlerinize hâkim olamayıp oyunu terk edersiniz.

Ancak artık bu makalemizden sonra Eco Round Nedir? Nasıl Yapılır? Sorularının cevaplarını aldığınız için kaybetmeye başladığınız oyunlarda efsane comeback yapabilir ve oyuna damganızı vurabilirsiniz.

Elbette bu kötü ekonomi durumu oyunun bitmesine birkaç tur kaldığında düzeltmeye çalışırsanız uygulanamayabilir. Çünkü istediğiniz silahın ne kadar olduğu önemlidir.


Eco Round  konulu bu makalemizde bu kadardı arkadaşlar. Bu gibi yazılar ilginizi çekiyorsa yorumlardan istekte bulunabilirsiniz. Sizin için en kısa sürede cevaplamaya çalışacağız. Diğer Counter Strike: Global Offensive yazılarında görüşmek üzere…

Counter Strike: Global Offensive hakkında diğer yazılara ulaşmak için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

About Mustafa BÜKÜLMEZ

Boş zamanlarımın tümü bilgisayar karşısında geçer. Bilgisayar oyunlarından en sevdiğim oyun World Of Warcraft’tır. Daha sonra sırası ile half-life, minecraft, moba oyunları ve prince of persia serisidir ek olarak hemen her oyunu oynarım. Animelerde en genel anlamda fantastik türü anime-manga severim.

Back to list

Related Posts

Bir cevap yazın