Cs Go Rehberi

CS GO Övgü Botu Nedir?

cs go ovgu botu nedir

CS GO Övgü Botu Nedir? Oyunlardaki övgü sistemini birçok kullanıcı önemsemiyor. Ancak aslında çok önemi olan bir sistemdir. Çünkü yapılan övgülerin BAN engelleyici bir etkisi vardır. Düşünün hile yapan bazı kullanıcılar neden hemen banlanmıyor? bunların büyük bir çoğunluğu övgü botu kullandıkları için banlanmıyorlar.

Eğer sizde övgü botu arıyorsanız bu yazıda bu soruya cevap veriyoruz.

CS GO Övgü Botu Nedir?

Övgü botları oyundaki güven faktöründe etkisi olan övgü sistemini kullanarak sistem üzerindeki derecenizi arttıran bir sistemdir. Övgü sistemi güven faktöründe etkili olduğundan banlanmanızın önüne geçebilmektedir. Çünkü bir çok kullanıcıdan övgü aldığınız için yaptığınız hilenin hile gibi görünmemesini sağlar.

Bu övgü botu sistemi Türkiye’de pek bilinmiyor. Bu yüzden bizde bu sistemi tanıtma gereği duyduk. Övgü botu sistemini sizler için araştırdık.

Övgü Botu Ne İşe Yarar?

Övgü Botu oyun içerisinde yaptığınız çeşitli hileler yada kötü hareketler ile düşen güven faktörünü iyileştirmek için kullanılan bir sistemdir. Bot aracılığı ile aldığınız iyi notlar sizin oyun içerisindeki derecenizi yükseltir.

Övgü Botu Fiyatları

Övgü Botu sistemi bedava yapılan bir işlem değildir. Bazı yerlerde pahalı bazı yerlerde ucuz olabilir ama bedava yapan görmedik. Eğer bedava yapanları görürseniz de dikkate almamanızı öneririz. Sürekli pasif olan hesaplar yani hiçbir etkinliği olmayan hesaplardan sürekli gelen övgüler sizin övgü botu kullandığınızı ortaya çıkarabilir.

Çoğu sistem bu botu farklı fiyatlara satıyorlar. Yaptığımız araştırmalara göre ortalama Övgü Botu ortalama fiyatı şöyle:

600 Övgü Botu (x3): 10 TL

Farklı siteler farklı paketler ile farklı fiyatlar sunabiliyor.

CS GO Övgü Botu Bedava Nasıl Yapılır?

CS GO Övgü Botu Bedava gibi bir işlem aslında söz konusu değil. Bu botların düşük fiyatlılarına rast geldik ancak bedava diyeni hiç görmedik. Aslında düşünürsek bedava olanlara da ne kadar güvenilebilir. Burada sorulması gereken asıl soru, gönderilen övgüler aktif hesaplardan mı yoksa pasif hesaplardan mı olmalıdır.

Hiçbir etkinliği olmayan, yani hiç oyun oynanmamış hesaplardan alacağınız övgülerinde pek bir faydası olmayacağını anlamanız gerekir.

Övgü Botu hakkında sorularınız olursa sorabilirsiniz.

CS:GO hakkındaki diğer yazılarımız için tıklayabilirsiniz.

Related Posts

Bir cevap yazın