Merhabalar, bu makale de birçok oyuncunun sorunu olan CS GO Mekan Başlatılıyorda Kalıyor Sorunu’na çözüm arayacağız. Yaşanan can sıkıcı ve ban sebebi olan bu sorunu çözebilmeniz için uyguladığımız ve bulabildiğim tüm çözüm yöntemlerini sizlerle paylaşacağız. Gelin CS GO Mekan Başlatılıyorda Kalıyor Sorunu’nunu nasıl çözeceğinize bir bakalım.

Cs go mekan başlatılıyorda kalıyor sorunu

CS GO Mekan Başlatılıyorda Kalıyor Sorunu

Çok can sıkıcı ve banlanma sebebi olan bu sorunu çözebilmeniz amacı ile bulabildiğimiz tüm çözüm yöntemlerini paylaşacağız. Umarız bu rehberden sonra sorununuzu çözebileceksiniz.

Bu hata, maç yüklenirken harita ve harita içindeki diğer nesnelerin yüklenememesinden kaynaklanan bir sorundur. Bu sebeple aşağıdaki 1. Madde sorunu çözmektedir.

O halde maddeler halinde açıklayalım.

1 – Steam’a girin. Kütüphaneye gelin ve CS:GO oyununa sağ tık yaparak Özelliklere girin. Yerel dosyalar kısmından “Oyun Dosyalarının Bütünlüğünü Doğrula” özelliğini kullanın. Tekrar oyuna girmeyi deneyin

Bu çözüm yolu birçok kişi için sorunu çözmektedir. Bu yolu uyguladığınızda sorununuz büyük ihtimalle çözülmüş olacaktır.

Eğer sorun çözülmedi ise aşağıdaki diğer maddeleri deneyebilirsiniz.

2 – Hala çözülmedi ise Steam üzerinden oyunu tamamen silip yeniden yüklemeyi deneyebilirsiniz.  Oyunu yükledikten sonra 1. Maddeyi tekrar uygulamanızı tavsiye ederiz

3 – Bir çözüm yolu da bilgisayarda birden fazla RAM bellek var ise, o RAM belleklerinin yerlerini değiştirmek. Her ne kadar bu mantıklı bir çözüm yolu olarak görülmese de bu yöntem ile çözüme ulaşan birkaç kişiyi gördük.

4 – Bazı kişiler bu soruna FPS düşüklüğünün sebep olabileceğini savunuyor. FPS düşüklüğü sorunu rehberimize göz atabilir ve oradaki işlemleri deneyebilirsiniz.

CS GO Ani FPS Düşüsü Düzeltme

CS GO FPS Arttırma Yolları

5 – Son olarak internet, bilgisayar gibi çeşitli sebeplerle haritanın geç açıldığı durumlar da yaşanıyor. Her ne kadar yüklenme biraz uzun sürse de sonunda oyunun yüklediği de bilinmektedir. Normalde biraz daha fazla bekleyerek haritanın açılıp açılmayacağını kontrol edebilirsiniz.


CS GO Mekan Başlatılıyor’da Kalıyor Sorunu çözüm rehberi yazımız da buraya kadardı arkadaşlar. Bir CS Go Hatalar ve Çözümler yazımız da burada bitiyor. Umarım bu rehberde verilen yöntemler bu can sıkıcı ve ban sebebi olan sorununuzu çözecektir. Sorununuz hala çözülmediyse ya da bu rehberde yer alan maddelerden farklı bir yolla sorunu çözdüyseniz yorum olarak yazarsanız bu rehbere ekleriz.

Ayrıca karşılaştığınız diğer hata türlerini de yorum olarak yazarsanız onlar için çözüm yolları için araştırmalar yapabiliriz.

Counter Strike: Global Offensive hakkındaki diğer rehberler bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

About Mustafa BÜKÜLMEZ

Boş zamanlarımın tümü bilgisayar karşısında geçer. Bilgisayar oyunlarından en sevdiğim oyun World Of Warcraft’tır. Daha sonra sırası ile half-life, minecraft, moba oyunları ve prince of persia serisidir ek olarak hemen her oyunu oynarım. Animelerde en genel anlamda fantastik türü anime-manga severim.

Back to list

Related Posts

Bir cevap yazın