Yapımcı Şirket: Cloud Imperium Games

Yayıncı Şirket: Cloud Imperium games

Oyun Motoru: CryEngine 3

Platformlar: Microsoft Windows, Linux

Çıkış Tarihi: 2016

Oyun Türü: Uzay Temalı Savaş Ve Ticaret Simülasyonu, First Person Shooter

Oyun Modları: Single-player, Multiplayer

 

Oyunda “Birincil Şahıs Uzay Savaşları” ve “Madencilik ve Ticaret” olmak üzere 2 büyük bölüm var. Oyunda içinde bulunacağınız dünya yapımcı şirketin kendi sunucuları olabilir veya Private sunuculara girerek online oynayabilirsiniz. Ayrıca oyun henüz çıkmamış olmasına rağmen geliştirme sürecine herkes katılabiliyor.

 

20130216203314a0deggkbee0rczmh

Oyunda gerçek parayla satın alabileceğiniz uzay gemileri var. Ancak sonuçta bu bir uzay gemisi, tank, araba veya silah değil. Yani koskoca bir uzay boşluğunda, her yanınızı kontrol etmeniz gereken bir şey. Bu yüzden düşmanların nereden saldıracağı da belli olmayacağı için gemi kullanımı bu tarz oyunlara alışkın olmayanlar için biraz zorlayıcı düzeyde. Fakat tabii ki alışabilirsiniz. Fakat şu da var. “Param çok zaten, en iyi gemiyi alır herkesi patlatırım!” da diyemiyorsunuz çünkü oyun kontrollerini sizden daha iyi bilen fakat düşük özelliklere sahip gemisi olan birisi bile hızlı manevralarla ve doğru zamanlı saldırılarla sizi alt edebilir.

 

Starcitizendev_2014-04-11_14-10-10-26

 

Eğer bir yandan Yıldız Savaşları, Star Trek gibi filmlere de meraklıysanız, oradaki uzay gemilerini gördükçe içiniz gidiyorsa, bu oyun tam size göre. Çünkü uzay gemisi tamamen sizin kontrolünüzde ve muhteşem atmosferler içerisinde düşman gemileriyle savaşa katılma imkanına sahip oluyorsunuz.

Star-citizen-screenshot-3

Back to list

Related Posts

Bir cevap yazın