Anime Haber

Masashi Kishimoto’nun Yeni Mangası New Samurai 8 İçin Ön Tanıtım Yayınlanacak

Samurai 8 Hachimaruden TICGN

Masashi Kishimoto’nun Yeni Mangası New Samurai 8 İçin Ön Tanıtımı Yayınlanacak. Tüm manga, Reiwa döneminde Weekly Shonen Jump’da ilk yeni seri olacak. Bu yılki Shueisha’nın Haftalık Shonen Jump dergisinin 21. sayısı, Pazartesi günü yaptığı açıklamada, Naruto manga yaratıcısı Masashi Kishimoto’nun ve Manga sanatçısı Akira Ōkubo’nun New Samurai 8: Hachimaruden mangasının ve  27 Nisan’da derginin 22 ve 23. sayılarında “ön izleme sürümü” olacağını açıkladı. Önizleme, bir renkli sayfa ve üç siyah beyaz sayfa dahil olmak üzere dört sayfa uzunluğunda olacaktır.

Shueisha, 27 Nisan’daki 22 ve 23’üncü konuların Japonya’nın Heisei dönemindeki son sayısı olacağını ve Samurai 8: Hachimaruden’in yeni Reiwa döneminde Weekly Shonen Jump’ın ilk yeni serisi olacağını belirtti. Dergi, tam seri haline getirme için belirli prömiyer tarihi açıklamadı ancak Reiwa döneminde ilk sayı, 13 Mayıs’taki 24. sayı da yer alacak.

Kishimoto manga içeriğinden, Ōkubo ise mangayı çizimden sorumlu. Okubo, Kishimoto’nun eski bir asistanı. Shueisha, Aralık ayındaki Jump Festa 19 etkinliğinde manganın bu bahar Haftalık Shonen Jump’da başlayacağını açıklamıştı. Etkinlik boyunca Naruto seslendirme sanatçısı Junko Takeuchi, yeni manganın Japon kültürü, giyim ve bilim kurgu sevgisini birleştireceğini belirten Kishimoto’dan bir yorum okudu.

Kishimoto, ana Naruto mangasını Kasım 2014’teki Haftalık Shonen Jump’da 15 yıl süren serileştirmenin ardından bitirdi. Kishimoto ayrıca senaryo ve karakter tasarımları üzerinde çalıştı ve Boruto -Naruto the Movie-filmi filminde baş yapım sorumlusu olarak görev yaptı.

Mikie Ikemoto ve Ukyō Kodachi, Mayıs 2016’da Weekly Shonen Jump’da Boruto başlıklı Naruto’ya devam eden bir manga başlattı. Kishimoto diziyi denetliyor. Boruto: Naruto New Generation televizyon anime daha sonra Nisan 2017’de prömiyer yaptı.

Benim haberden çıkardığım senaryo Masashi Kishimoto’ya çizim ise Akira Ōkubo ait olacak. Sanırım Kishimoto’nun sağlık sorunları nedeniyle bu karar alınmış olabilir. Weekly Shounen Jump resmi internet sitesine ulaşmak için Buraya ve daha fazla haber için Buraya tıklayınız.

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Bir cevap yazın