Yapımcı Şirket: Pieces Interactive

Yayıncı Şirket: Paradox Interactive

Tür: Strateji, Aksiyon

Platformlar: PC, PlayStation 4

 

Oyunumuz bir Büyücülük oyunu, Co-op oynanışa sahip, 8 farklı elementte büyü güçleriniz var, bunları birleştirerek bir saldırı gücü oluşturuyor ve düşmanlarınızı yok ediyorsunuz. Sahip olduğumuz elementleriniz Ateş, Su, Buz, Elektrik, Taş, Şifa, Ölüm ve Kalkan. Her biri farklı bir görev görebiliyor ve bunların her birini birbiriyle kombinlediğinizde çok daha farklı şeyler ortaya çıkıyor. Ve bu seçenekler saymakla bitmiyor.

17627087426_360d939f2c_b

 

QWER ve ASDF tuşlarıyla bu elementleri hızlıca birleştirip, bir çok saldırı türünden birini oluşturabiliyorsunuz. Örneğin Ateş ve Taş birleşimi yaparak alevden bir meteor, Kalkan ve Taş birleşimi yaparak önünüze taş bir duvar, hatta Co-op oynarken arkadaşlarınıza yardımcı olmak için Şifa ve Su birleşimiyle arkadaşlarınıza su yoluyla can verebilirsiniz.

Magicka2_1_5

 

Saymakla bitmeyen element kombinasyonlarının yanında bir de göz alıcı rengarenk grafikler var. Kombinasyon sistemi bu kadar geniş bir sistemken, bunları basit basit grafiklerden oluşturarak bu güzel özelliği mahvetmek istememiş ve her bir kombinasyon için ayrı güzel bir grafik dizayn etmişler. Mekan ve atmosfer dizaynı da gayet güzel. Daha önceki oyunlarının sistemini koruyor fakat grafikleri, haritaları ve özellikleri gittikçe daha da geliştiği için bu devam süreci pek fazla sıkıntı olmuyor.. Arkadaşlarınızla beraber eğlenceli vakit geçirmek istiyorsanız, kesinlikle sıkılmayacağınız hatta eğlendikçe daha da eğleneceğiniz bir seçenek.

Related Posts

Bir cevap yazın