Oyun

Loadout – İnceleme

Yapımcı Şirket: Edge of Reality

Yayımcı Şirket: Edge of Reality

Platformlar: Microsoft Windows, PlayStation 4

Çıkış Tarihi: MW: 31 Ocak, 2014 | PlayStation 4: 16 Aralık, 2014

Oyun Türü: TPS, Aksiyon

Oyun Modu: Multiplayer

Bugün bambaşka türde bir oyunla sizlerleyim. Yukarıdaki özellikleri okuduğunuzda belki kafanızla oyunla ilgili bir şeyler canlanmış olabilir, ancak oyun kesinlikle sıradan bir oyun değil. Oyun içi karakterinizi kendiniz düzenleyip, silahınızı bile kendiniz yapabildiğiniz bir oyun. Oyunun bazı +18 grafikleri var, zaten biraz incelerseniz görselleri fark edebilirsiniz. Açıkçası bana oyunun bu kısmı biraz kötü geldi, böyle renkli ve eğlenceli bir oyunda olmaması gereken bir durum. Yine de oyun bu yüzden oynanmayacak kadar kötüleşmiyor. Ölme animasyonları da bir harika, bazen sırf o animasyonlar için ölmek bile isteyebiliyorsunuz. Bazen vücudunuz patlıyor, iç organlarınız ve kalbiniz görünüyor. Bazen yanarak yere düşüyorsunuz. Bazen de ayaklarınız kopuyor ve yerde bir süre istediğiniz yöne sürüklendikten sonra ölüyorsunuz.

loadout_02

Oyunda silahınızın türünü, atış şeklini, mermisinin ne olacağını, merminin işlevini ve daha birçok şeyi siz belirliyorsunuz. Örneğin bir bomba atar yapmaya karar veriyorsunuz, bu silaha elektrik gücü veriyorsunuz, daha sonra da elektrik bombasının siz mouse ile tıkladığınızda mı, yoksa zamanlayıcı ile kısa bir süre sonra mı, yada bir yere yapıştıktan sonra mı patlayacağını bile siz seçiyorsunuz. Silahınızı tamamen kendinize göre yapabilmeniz mümkün. Sadece elektrik değil tabii ki, destek karakter olarak oynamak isteyenler için mermi olarak Heal da kullanmanız mümkün.

1401995286-loadout-1

Çok canlı ve renkli grafiklere sahip bir oyun. Normal bir savaştan çok, eğlenceli ve komik savaş atmosferi içerisinde düşmanlarla savaşıp, onları öldürdükten sonra da gıcık olmaları için hareket yaparak onları sinir edebildiğiniz, karakterler sayesinde de bayağı komik içeriğe sahip bir oyun. Ayrıca oyun Free to Play, yani hemen indirip oynayabilirsiniz.

Related Posts

Bir cevap yazın