Kill La Kill the Game: IF Oyunu için Yeni Karakterler! , Yaklaşan arena tarzı dövüş oyunu Kill La Kill: IF , zaten onaylanmış Matoi Ryuko ve Kiryuin Satsuki’ye ek olarak iki tane daha oynanabilir karakter açıkladı.

 

Kill La Kill the Game: IF Oyunu için Yeni Karakterler!

APLUS tarafından geliştirilen ve Arc System Works tarafından yayınlanan oyun, PS4 ve Steam için 2019’da piyasaya sürülecek şekilde ayarlanmıştır. Studio Trigger’ın 2013 yılında hayata geçirdiği anime Kill la Kill’den ilham alarak lise öğrencilerine “Yaşam Lifleri” sayesinde üniformalarından özel güçler kazandırıyor.

Yeni duyurulan ilk karakter, “Shackle Regalia” ve “Scourge Regalia” olmak üzere iki aşamalı güç karakterli Gamagoori Ira’dır.

Kill la kill the game: if

“Shackle Regalia”, “Scourge Regalia” ile saldırı gücünü arttırmadan önce, kendisine saldırarak ya da düşman saldırılarına karşı koruyarak, Irak’ın özel bir ölçü almasını sağlıyor.

Kill la kill the game: if

 

İkinci oynanabilir karakter de güç tipi bir karakter olan ve dev bir “Blade Regalia Mk.II” kılıcı kullanılarak saldırıya uğrayan Sanageyama Uzu’dur.

Kill la kill the game: if

Dev kılıcıyla saldırmak, hedefinden hızla uzaklaşabilmesi ile onu savunmasız bırakıyor, ancak Uzu’nun da, düşman saldırılarına karşı korurken kullanabileceği temiz bir adımı var.

Kill La Kill the Game: IF web sitesini ne bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Kill La Kill the Game: IF 2019 yılında PS4 ve Steam ‘da yayınlanacak.

 


Kill La Kill the Game: IF Oyunu için Yeni Karakterler!, haberimiz de bu kadardı dostlar.

Diğer anime ve oyun dünyasından haberdar olmak için takipte kalın 😉

Diğer anime haberleri ve oyun haberleri için tık tık.. 😉

About Mustafa BÜKÜLMEZ

Boş zamanlarımın tümü bilgisayar karşısında geçer. Bilgisayar oyunlarından en sevdiğim oyun World Of Warcraft’tır. Daha sonra sırası ile half-life, minecraft, moba oyunları ve prince of persia serisidir ek olarak hemen her oyunu oynarım. Animelerde en genel anlamda fantastik türü anime-manga severim.

Back to list

Bir cevap yazın