Anime Haber

Blood C Live Action Filmi Geliyor!

Kisaragi.Saya .full .1523358

Merhaba arkadaşlar. Gene bir Live Action haberi ile karşınızdayım. Bugün benim izlerken yarı zevk  aldığım, yarı anlayamadığım bir anime olan Blood C Live Action ‘u çıkacağını gördüm ve hemen dedim ki ” Benim bunu sevgili üyelerimize bildirmem lazım. ” Ve işte buradayım. Bilgisayar başında. Sizin için bir yazı yazıyorum.

Filmden bahsetmeden önce animeyi neden anlamadığımı merak ettiyseniz eğer onu şöyle açıklayayım. Bu anime ile birlikte başka bir anime daha izliyordum ve öbür anime ağır bastı. O yüzden Blood C Live Action ile ilgili çok kanlı olması ve insanların acı çekerek ölmesi dışında pek bir şey hatırlamıyorum. Ha bir de konusunu. Yani bu yazı benim içinde bir çeşit geriye dönüş gibi olacak.

Sonbaharda gelecek olan filmde animedeki konudan başka bir konu işlenecek. Tamamen yeni bir konu ile kaşımıza çıkacak olan film Blood-Club Dolls adı altında olacak.

Shutaro Oku’nun yöneteceği film Jun’ichi Fujisaku tarafından kaleme alınacak. Shuutaro Oku daha önceden çıkan Asura Girl Blood C Ibun filmini ve Blood C animesinin de yönetmenliğini yapmıştır. Asura Girl Blood C Ibun filmi IMDB’de 5,2 aldığından ikinci filmde de aynı puanı almaz umarım demekten başka bir şey gelmiyor elimizden.

Fotoğraf yönetmenliğini Kentaro Kishi ve dövüş koreografisini de Junji Shimizu yapmaktadır. Kosuke Nishimoto’da filmin müzikleri ile ilgilenecek.

Bunlar da filmin posterleri. İlerleyen zamanda yeni posterler çıkar ama şimdilik sadece bunlar var.

 

Filmin oyuncularının önceki Asura Girl Blood C Ibun filmindeki oyuncular olacağı duyuruldu. Onları da size birazdan göstereceğim. Öncelikle bilmeyenler  için anime hakkında bilgi vereyim.

 

Tür: Korku – Aksiyon – Okul – Vampir – Doğaüstü Güçler

Bölüm Sayısı: 12

MAL Puanı: 6,7

Blood C Live Action Konusu

 Saya Kisaragi dışarıdan bakıldığında sıradan bir lise öğrencisine benzer. Kibar, yardımsever ve bir o kadar da sakar bir lise öğrencisi. Saya’nın annesi yıllar önce ölmüştür. Bu yüzden babası ile birlikte bir tapınakta yaşamaktadır. Babası birlikte geçirdikleri yıllar içinde Saya’ya kılıç kullanmayı öğretmiştir. Gece olduğunda ve herkes uyuduğunda ortaya çeşitli yaratıklar çıkmaktadır ve onlarla savaşabilen tek kişi de Saya’dır.

Bence ilginç bir konusu var. Belki tekrardan izlerim. Emin değilim.

Şimdi de oyuncuları tanıtayım size sonra da filmin ilk trailerını paylaşacağım.

Blood C Live Action Oyuncular

Ana karakteri Blood C Last Mist sahne gösterisinde oynayan Kanon Miyahara oynayacak.

 

Ryunosuke Matsumura’da Kanon Miyahara gibi Blood C Last Mist sahne gösterisinin oyuncularından.

 

Naoya Gomato

 

Yuki Tomatsune

 

Maon Kurosaki

 

Aki Asakura

 

Ren Yagami

 

Oyuncularda baya iyi. Demeye korksam da bu filmden umutluyum. Biliyorsunuz  Japonlar live actionlarda güzel yapayım derken suyunu çıkarıyorlar. Umarım bu filmde de yapmazlar bunu.

 

Blood C Live Action Fragman

Filmin ilk trailerını da şuraya koyup kaçayım. Başka bir yazıda görüşmek üzere. Yani yarın. Çünkü her güne bir yazı çıkartmaya başladım artık XD.

About Aybike Keleş

İstanbul Aydın Üniversitesi Çizgi Film ve Animasyon öğrencisiyim. Anime izlemeyi ve kitap okumayı çok severim. Nightrose adlı adminim. Nickname'mim Cardfight Vanguard'daki bir karakterden geliyor. Oldukça güzel bir animedir tavsiye ederim.

Related Posts

2 thoughts on “Blood C Live Action Filmi Geliyor!

  1. Bahar Özdurmuş dedi ki:

    Yine Live Action yine Live Action :/

  2. Mustafa BÜKÜLMEZ dedi ki:

    Animesi de sarmamıştı bunu da izlemem…

Bir cevap yazın