Stand My Heroes Oyununa Anime Uyarlaması Geliyor! Kızlar için tasarlanmış bir oyun olan Stand My Heroes mobil oyunun TV anime uyarlaması duyuruldu.

Stand my heroes

Stand My Heroes Oyununa Anime Uyarlaması Geliyor!

Eylül 2016’da piyasaya sürülen ve kadınlar için tasarlanan bulmaca temalı mobil oyunu olan Stand My Heroes , bugüne kadar 1 milyondan fazla kez indirildi ve son olarak 15 Eylül’de iki yıl dönümünü kutladı. 2 yıl dönümü etkinliklerinde TV Anime uyarlamasının “Görev TV de Başlıyor” adı ile geleceğini duyurdu.

Oyunun polisiye türündedir. Türlü türlü yakışılıklı karakterler ile suç örgütlerini bitirmeye çalışıyorsunuz. Araştırmacılar, öğretmenler, öğrenciler, yazarlar, üst düzey kişiler ile konuşmalar yaparak suçluyu bulmaya çalışıyorsunuz.  Oyunun her yeri yakışıklı erkeklerle dolu olduğundan oyunun türü Otome dir yani genç kızlara yöneliktir.

Duyuru, oyun içindeki bir uyuşturucu soruşturma birimi olan Matori’nin altı üyesinin siluetini sergileyen teaser bir görselle geldi.

Stand my heroes anime

 

Şimdiye kadar, aşağıdaki ses aktörleri teyit edilmiştir:

Aoyama Itsuki için Sugita Tomokazu,

Imaoji Shun için Namikawa Daisuke,

Seki Daisuke için Maeno Tomoaki,

Watabe Satoru için Toriumi Kousuke,

Natsume Haru için Kaji Yuki ve

Yui Koutarou için Hanae Natsuki.

 

Kaynak: Resmi sitesi

© coly / SMHP


Stand My Heroes Oyununa Anime Uyarlaması Geliyor! haberimiz de bu kadardı. Diğer anime ve oyun dünyasından haberdar olmak için takipte kalın 😉

Diğer anime haberleri ve oyun haberleri için tık tık.. 😉

About Mustafa BÜKÜLMEZ

Boş zamanlarımın tümü bilgisayar karşısında geçer. Bilgisayar oyunlarından en sevdiğim oyun World Of Warcraft’tır. Daha sonra sırası ile half-life, minecraft, moba oyunları ve prince of persia serisidir ek olarak hemen her oyunu oynarım. Animelerde en genel anlamda fantastik türü anime-manga severim.

Back to list

Bir cevap yazın