Seishun Buta Yarou Anime 2018, Movie 2019’da Geliyor! Kamoshida Hajime’nin light novel’i Seishun Buta Yarou’dan iki bölüm, 2019’da bir anime filmine uyarlanacak!

Seishun buta yarou movie

Seishun Buta Yarou Anime 2018, Movie 2019’da Geliyor!

Kamoshida Hajime’nin Seishun Buta Yarou Series adlı light novelinden uyarlanan seri’nin TV anime adaptasyonu 2018 de ve Seishun Buta Yarou movie 2019 yılında yayınlanacak.

Serinin Seishun Buta Yarou wa Bunny Girl Senpai no Yume, adı ile TV anime serisinin  1. ve 2. bölümü 15 Eylül 2018 de 109 Cinemas Shonan’da bir ön gösterim olarak sunulacak. Düzenli yayın  4 Ekim’de başlayacak

Seishun-buta-yarou-wa-bunny-girl-senpai-no-yume-wo-minai-anime-header

Seishun Buta Yarou’nun Konusu:

Ergenlik Sendromu – sadece ergenlik dönemine giren gençleri kapsayan ve etkileyen, esrarengiz bir sendromdur. Bir tavşan kız birden bire Sakuta Azusagawa’nın karşısında belirdi. Bu tavşan kızın gerçek kimliği, bir lisede üst sınıf öğrencisi olan genç bir ünlü Mai Sakurajima’dır. Bu fenomeni yaratan gizemi gün yüzüne çıkarırken Sakuta içinde Mai’ye karşı yeşeren duygularını anlamaya başlar. Gökyüzünün ve denizlerin parladığı bir şehirde yer alan Sakuta, söz konusu sendroma sahip kadınlarda tuhaf karşılaşmaların ardındaki anlamı çözmeye çalışıyor.

Movie orjinal serinin 6. ve 7. bölümleri kapsayacak. Görselin kullanıldığı film için biletlerin erken satışları da başlamıştı, bunları satın alanlara bonus olarak bir poster dağıtıldı. Aşağıda serinin kadrosunu görebilirsiniz.

Seishun Buta Yarou’nun Kadrosu:

Yönetmen: Soichi Masui
Senaryo : Masahiro Yokoyaonsen
Karakter Tasarımı: Satomi Tamura
Baş Animasyon Yönetmeni: Akira Takada Satomi Tamura
Yönetmen Yardımcısı: Kazuya Iwata
Prop Tasarım: Akira Takada
Sanat Seti: Kazushi Fujii
Sanat Yönetmeni: Yukihiro Shibuya
Renk Tasarım: Asuka Yokota
3D Yönetmen: Yusuke Noma Karasawa Yuhito
2D Özel Efektler: Utsumi Sha耶
Düzenleme: Mishima AkiraOsamu
Akustik Yönetmen: Miwa Iwanami
Müzik: tilki yakalama planı
üretimi: CloverWorks


Seishun Buta Yarou Anime 2018, Movie 2019’da Geliyor! haberimiz de bu kadardı. Diğer anime ve oyun dünyasından haberdar olmak için takipte kalın 😉

Diğer anime haberleri ve oyun haberleri için tık tık.. 😉

About Mustafa BÜKÜLMEZ

Boş zamanlarımın tümü bilgisayar karşısında geçer. Bilgisayar oyunlarından en sevdiğim oyun World Of Warcraft’tır. Daha sonra sırası ile half-life, minecraft, moba oyunları ve prince of persia serisidir ek olarak hemen her oyunu oynarım. Animelerde en genel anlamda fantastik türü anime-manga severim.

Back to list

Bir cevap yazın