#Bunu 15 numaralı ile değiştirdim. Deniyorum

Voice of Fox Anime Tanıtım Videosu Yayınlandı

Voice of Fox oyununu daha önce duymamış olabilirsiniz. Çinli bir tarasımcı olan Guang Xian Jun‘un oyun serisi anime serisine çevriliyor.

Yayın şirketi anime hakkında bir tanıtım videosu yayınladı. Müzik temalı anime için bir de açılış şarkısı yayınlandı . “Come:Back Stage!” isimli şarkı LoveDesire tarafından seslendiriliyor.

https://youtu.be/9yag_6hzkds

5 Ekim de anime için gala düzenlenirken yayın hayatına 8 Ekim’de başlayacak. Aynı tarihte Çin’de de gösterime girmesi planlanıyor.

Voice of Fox Konusu

Hu Li adında fakir ama yetenekli bir lise öğrencisiyle başlıyor (adı Çin’deki “tilki” terimiyle çok benzer şekilde telaffuz ediliyor). Hu Li’nin hayatı part time işlerde çalışarak geçiyordur. O, her zaman TV’de popüler ve narsist bir çocuk idol şarkıcısı ve dansçı Kong Que’yi (Çince’de “tavus kuşu” na çok benzer şekilde telaffuz edilir) kasvetli bir şekilde izler. Kong’un bir müzik gösterisi yaptığı bir gün, Hu televizyon istasyonunda yarı zamanlı bir konser düzenler. Kong Hu’yu gördüğü an yazdığı şarkıları söyleyecek olan kişiyi bulduğunu fark eder. Yalnız Hu’nun yüzünde trafik kazası yaralarını gizlemek için kullandığı bir tilki maskesi vardır. Onu bulmak kolay olmayacaktır.

Animenin resmi web sitesi için buraya ve daha fazla haber için buraya tıklayabilirsiniz.

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

Bir cevap yazın

Loading…

uzay animeleri 2018

Uzay Türünde Anime Önerileri – TOP 10

Seishun-Buta-Yarou-wa-Bunny-Girl-Senpai-no-Yume-wo-Minai-Anime-Header

Seishun Buta Yarou Anime 2018, Movie 2019’da Geliyor!