Honadere Nedir? Kimdir? – Anime Karakter Tipleri, yazım ile Tüm Dere Tipleri yazı serime devam ediyorum arkadaşlar. Bu serimizde, Honadere gibi bilinen tüm karakter tiplemelerini inceleyeceğiz. Umarım okurken zevk alırsınız. Aşağıda Honadere karakter tipinin tanımlanması ve Honadere anime yer almaktadır.

 

Honadere Nedir? Kimdir? – Anime Karakter Tipleri

Honadere, en karışık olan karakter tipidir. Bu karakter tipi 3 bölüme ayrılmaktadır. Animeler de nadir görünen tiplerdir.

Bu tipler dışarıdan melek içeriden şeytan gibi olan karakterlerdir. Yani görenler “ne iyi insan” der ama o içinden adam kesme, kan görme derdinde olur.

Bu tip üçe ayrılır demiştik;

Yakana: En normal olanıdır. Sessiz sakin, asosyaldir. Bu yönü ile kuudere ‘lere benzerler. Atara atar gidere gider dediklerinde Kusumi gibi olurlar. Yani sinirlendiklerinde… 🙂

Bukai: Yandere çakması gibidir. Sevdiği kişi ile birlikte olamazsa birilerini keserek bu sinirini bastırmaya çalışır. Aşırı derecede kıskançtırlar.

Kusumi: İkisinin ortası gibidir. Sinirliyken Bukai gibi olurlar. Mutluyken de yakan ya da deredere gibi olurlar. Yani ara sıra Bukai ara sıra Yakana olurlar.

Gördüğünüz açıklarken bile bir kaç kere kafam karıştı. Dediğim gibi çok nadir bir karakter tipidir ama dere tipleri arasında geçmektedir.

 

Bu karakter tipi hakkında bir anime veremeyeceğim çünkü bulamadım. :/

 


Honadere Nedir? Kimdir? – Anime Karakter Tipleri ,yazımız da bu kadardı. Diğer anime karakter tipleri yazılarıma ve diğer ne nedir yazıları için buradaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Bu tanıma uyan bildiğiniz karakterler ve animeler var ise yorum olarak yazarsanız diğer arkadaşlarımızda görürler. Gerekirse bu yazıya da eklerim. 😉

About Mustafa BÜKÜLMEZ

Boş zamanlarımın tümü bilgisayar karşısında geçer. Bilgisayar oyunlarından en sevdiğim oyun World Of Warcraft’tır. Daha sonra sırası ile half-life, minecraft, moba oyunları ve prince of persia serisidir ek olarak hemen her oyunu oynarım. Animelerde en genel anlamda fantastik türü anime-manga severim.

Back to list

Related Posts

Bir cevap yazın