Oyun

Hatred – İnceleme

Oyun İsmi: Hatred

Oyun Türü: Shooter

Oyun Modu: Single-player

Çıkış Tarihi: 1 Haziran, 2015

Oyun Motoru: Unreal Engine 4

Yapımcı Şirket: Destructive Creations

Platform: Microsoft Windows

 

Hakkında

Oyunda yönettiğimiz karakterimiz, kısaca özetlemek gerekirse “manyağın teki“. İnsanlardan gıcık alan bir kişiliği var. Karakterimiz üzerinde aynı anda 3 silah ve 1 bomba taşıyabilir ve haritada beliren araçları sürebilir. Amacımız ise insanları ve polisleri öldürerek New York Şehri’ni birbirine katmak..

hatred

Dünyalılardan tiskiniyorum…

İnsanlardan o kadar nefret ediyoruz ki onları öldürmek, evlerini patlatmak, arabayla ezmek, polislerin kafasını patlatmak, ortalığı kan gölüne çevirip şehirde kaos yaratmaktan çok zevk alıyoruz. Oyunun adı da bu zaten, “Nefret”.

919864

 

Çok tatlısın keşke ölsen!

Oyunda rastladığınız insanları arabayla ezebilir, bombalayabilir, veya mermi yağmuruna tutabilirsiniz. Gittiğiniz evleri arkanızda cesetler dolu bir şekilde terk edebilirsiniz. Sadece insanları değil, evleri de patlatabilir veya parçalayabilirsiniz. Evlerdeki mobilyalar, dekorasyon eşyaları, duvarlar ve daha birçok şey kırılabilir. Tek yapmanız gereken bir bomba fırlatmak.

hatredimage-590x330

 

Stres atmak istiyorsanız tam size göre.

Bir şeye sinirlendiniz veya canınız sıkıldıysa, Hatred’i açın ve “Hitlercilik” oynamaya başlayın. Emin olun siniriniz 5 dakika içinde geçecek. Tabii canınız azalır da ölürseniz oyun sizi daha da sinir edebilir. Ölmemek için canınız azaldığında yaralı insanlara çeşitli execution(ölüm vuruşu) hareketleri yaparak canınızı yükseltebilirsiniz. Eğer ölürseniz, aynı seviye baştan başlar. Ve siz herhangi bir yan görev yapıp bitirene kadar her öldüğünüzde aynı seviyeden tekrar başlamaya devam edersiniz.

Related Posts

Bir cevap yazın