Figurex adminleri neler oynuyor yazımla sizlerle birlikteyim. Sizler için Figurex adminlerinin hangi oyunları oynadığını ve bu oyunlar hakkındaki düşüncelerinin neler olduğunu içeren bir röportaj yaptım. Adminlerimizden bazıları telefonda çok zaman içerdiğinden yazımda mobil oyunlara da yer vermiş bulunmaktayım. Lafı çok fazla uzatmadan her zaman lafı uzatıyorum, üzgünüm 🙁  adminlerimiz hangi oyunlarla vakit harcıyormuş bakalım.

1- Arena Of Valorarena of valor - Figurex Adminleri Neler Oynuyor? - Figurex Oyun Önerileri

berkaykutsal adminimiz bilgisayardan çok telefonda zaman geçiren adminlerimizden. Arena Of Valor birçoğunuzun da bildiği gibi bir MOBA oyunu. Adminiz bu oyunu ilk sezonundan beri oynaması bu oyuna devam etmesindeki sebeplerden. Aynı zamanda neden mobil üzerinden oynanan diğer MOBA oyunlarından farkının ne olduğunu sorduğumuz da grafiklerinin bildiği diğer mobil MOBA oyunlarından daha iyi olduğunu, oyundaki şampiyonları rütbe sistemini  beğendiğini ifade etti. Berkaykutsal, mobil de daha çok vakit geçiren arkadaşlarımızın bakması gereken bir oyun olduğunu ayrıca belirtti. Kısacası Arena Of Valor berkaykutsal adminin oyun arayan arkadaşlarımıza önerisidir.

2- Of Guards And Thieves

17892 htejqtqd v3 - Figurex Adminleri Neler Oynuyor? - Figurex Oyun Önerileri

Zaknafein adminimiz gamer adminlerimizden. Of Guards and Thieves, Town of Salem, MB Warband, League of Legends ve NBA 2K18 oynadığını ifade eden adminimiz en çok zaman harcadığı ve oynarken en çok eğlendiği oyunun Of Guards and Thieves olduğunu belirtti. Oyunda çok fazla mod içerdiği ve klasik modunda maç kazanmak için onlarca strateji ye ihtiyaç olduğunun ayrıca üzerinden geçti. Zaknafein adminiz maçların çok uzun sürmediği ve arkadaşlarıyla oynanabilecek oyun arayanlara Of Guards And Thieves’i öneriyor.

3- Yu-Gi-Oh Pro

yu gi oh dsod key art maxi poster 1.133 - Figurex Adminleri Neler Oynuyor? - Figurex Oyun Önerileri

Facebook sayfamızı takip edenlerin yakından tandığını Nightrose adminimizin şu sıralarda Yu-Gi-Oh Pro ve Cardfight Vanguard Area oyunlarını oynamakta olduğunu bize belirtti. Fakat bu iki oyun içersinden hangisi daha eğlenceli diye sorduğumuzda Nightrose adminizin cevabı gördüğünüz üzere Yu-Gi-Oh Pro! Adminimize Yu-Gi-Oh Pro’yu neden tercih ettiğini sorduğumuzda çocukluğundan beri Yu-Gi-Oh animesine sevgi ve bağlılık olduğunu (Yu-Gi-Oh animesine benimde bir bağlılığım olduğunu söylemeden geçmeyeceğim.Duel Monsters’ı 3 defa baştan sona izledim, gerisini siz düşünün 😀 ) ve bu tarzdaki oyunların savaş oyunlarına göre daha çok ilgisini çektiğinin ayrıca üstünden geçti.Nightrose adminimize “bu oyunu önerir misin ?”diye soru yönelttiğimizde Yu-Gi-Oh Pro’nun bir strateji oyunu olduğunu ve oyunun kartlarla yapılacak hamleleri önceden düşünmeye ittiğini, yani ileriye dönük plan yapmaya tevşik ettiğini söyledi.Bu sebeplerden dolayı oyunu önerdiğini ifade etti.Bakalım ben de Nightrose admin ile yaptığım kısa röportajdan sonra Yu-Gi-Oh Pro’yu deneyeceğim.

4- Overwatchoverwatch share 3d5a268515283007bdf3452e877adac466d579f4b44abbd05aa0a98aba582eeaebc4541f1154e57ec5a43693345bebda953381a7b75b58adbd29d3f3eb439ad2 - Figurex Adminleri Neler Oynuyor? - Figurex Oyun Önerileri

Gürkan Özgören adminimizin şu sıralarda oynadığı ve en çok zevk aldığı oyunu sorduğumuzda; çıktığı sene birçok oyuncunun dilinden düşüremediği ve birçok streamer oynadığı ve hala twitchteki popülerliğini koruyan oyun olan Overwatch olduğunu kendisi bize belirtti. Overwatch’ ı neden tercih ettiğini sorduğumuzda ise ; karakter tasarımlarını çok beğendiğini bunun yanında lore’unu ve oynanışından memnun olduğunu ifade etti. Gürkan Özgören adminize ” Overwatch’ı diğer oyunculara önerir misiniz ? ” diye bir soru yönelttiğimde.” Benim önermemden ziyade insanlar kendileri deneyerek ve heves ederek oynamalı” diye bir cevap yöneltti.Uzun lafın kısası Gürkan Özgören adminimiz deneyin ve görün diyor.

5- Pocket Mortys

poket mortys - Figurex Adminleri Neler Oynuyor? - Figurex Oyun Önerileri

Bilgisayar oyunlarıyla çok fazla vakit harcamayan nisaoger adminimiz de mobil oyun oynayanlardan ve hangi oyunları oynuyorsun diye sorduğumuzda sizinde gördüğünüz üzere Pocket Mortys olduğunu belirtti. Pocket Mortys’ i neden tercih ettiğini sorduğumuz da ise Rick & Morty sevgisi dışında oyunun komik bir tarafı olduğunu söyledi. Son sorumuz yani ” Pocket Mortys i telefonda vakit geçiren ve oyun oynayanlara önerir misiniz ?” sorusunu nisaoger adminimize yönelttiğimizde diziyi sevmenize gerek olmadığını daha öncede belirttiği gibi komik olması dışında uğraştırıcı bir oyun olduğunu belirten nisaoger adminimizin oynadığı oyun Pocket Mortys ve sizlerinde denemesi gerektiğinin bizlere altını çizdi.Rick & Morty seven biri olarak ben de Pocket Mortys’i deneyeceğim.Umarım sizlerde deneyip beğenirsiniz.

6- Heroes Of The Storm

heroes of the storm - Figurex Adminleri Neler Oynuyor? - Figurex Oyun Önerileri

Sitemizdeki yazılarıyla yakından tanıdığımız Mustafa BÜKÜLMEZ adminiz MOBA oyunlardan zevk alanlardan şu sıralarda bazen DOTA 2 ve League Of Legends oynasa da; Heroes Of The Storm (HOTS)’u diğerlerine göre daha çok oynadığını belirtti.Diğer MOBA lara göre neden HOTS’u tercih ettiğini adminimize yönelttiğimizde adminimz savaş odaklı bir MOBA olduğunu bizlere belirtti. Mustafa BÜKÜLMEZ adminimize “HOTS’u diğer MOBA severlere de önerir misiniz ?” sorusunu yönelttiğimizde, benzerlerine göre farklı bir hero anlayışı içersinde olduklarını,mücadeleler diğer MOBA lara göre daha kısa sürdüğünü söyledi.Ayrıca sadece seviyeye odaklanıp savaşın tadını çıkarabileceğini ve hero açmak için para yatırmanın gerekmediğini düzenli oynayarak rahatlıkla heroların açılabileceğini söyledi.Yukarıda yazdığımız sebeplerden de Mustafa BÜKÜLMEZ adminimiz sizlere HOTS’u öneriyor.

7- Metro Last Light Redux

metro last night - Figurex Adminleri Neler Oynuyor? - Figurex Oyun Önerileri

Gownn adminimiz de çok fazla oyun oynayan adminlerimizden.Şu sıralar Rust, Half-Life, Battlefield,Call of Duty oyunlarını oynasa da içlerinden en çok zevk aldığı Metro Last Light Redux adlı oyun kendisinin ifade ettiği üzere.Neden tercih ettiğini sorduğumuzda da kendisi ilginç bir şekilde ifade ettiği için direk adminimizin sözleriyle alıntılayacağım “Metro şuanki oyunlar gibi açık dünyaya kafa atıp sönüp gitmemiş, eski fps shooterlar gibi bölüm bölüm ilerleyip hızlı ve güzel hikayeli aynı zamanda gizlilik kullanılabilen bi oyun”.Ve son olarak adminimize Metro Last Light Redux’u önerir misiniz sorusunu yönelttiğimizde “Evet,çünkü gerçek shooter oyunu”.cevabını alıyoruz.

8-Borderlands 2

borderlands 2 ucretsiz hafta sonu sdn 01 - Figurex Adminleri Neler Oynuyor? - Figurex Oyun Önerileri

Fx adminimiz boş vakitlerinde Borderlands 2 ve Town of Salem oynadığını bize ifade etti.Kendisi küçük yaştan beri strateji oyunları oynadığı ifade ediyor. Borderlands 2’nin adminimize çekici gelen tarafı çizimleri ve hikayesi. Aynı zamanda adminimize göre Borderlands 2 nin hikayesindeki işleyiş, alt metinler ve espriler adminimizi oyuna çeken unsurlardan. Fx adminimiz yukarda saydığı kendisini oyuna çeken unsurlardan ötürü Borderlands 2’yi sizlere öneriyor.

 

“Figurex adminleri neler oynuyor ?” adlı yazımızın sonuna geldik.Bazı adminlerimizle röportaj yapma şansım olmadı.Umarım bana güncenmemişlerdir. İlk defa bu tarz bir yazı yazıyorum, umarım beğenmişsinizdir. Tatilinizin bol güneşli geçmesi dileğiyle hoşçakalın.

Back to list

Related Posts

Bir cevap yazın