Cs Go Rehberi

Cs Go Jackpot Kazanma Yolları

Cs Go Jackpot Kazanma Yolları

Her oyuncu elbette skinlerinin çok fazla olmasını ve bu oyun üzerinden para kazanmayı, ün yapmayı istemektedir. Bu sebeplerden ötürü günümüz de yüzlerce Jack Pot siteleri mevcut. Cs Go Jackpot Kazanma Yolları, Bu Jack pot nasıl oynanır? Bu sitede kazandığımız da neler olur? Para yatırmamız lazım mı? Taktiği var mı? Diye düşünüyorsanız eğer ki tüm soru işaretlerinize cevap bulalım.

Cs Go Jackpot Kazanma Yolları

Bu Jack Pot nasıl oynanır?

Genel olarak herhangi A sitesinde milyonlarca CS GO oyuncusu buluşur ve Rulet, Takas gibi oyunları canlı bir şekilde oynamaktadır. Herhangi bir site sizlere ilk üyeliğiniz de 50 Coins veya 100 Coins vermektedir eğer ki sizler bunu katlamak istiyorsanız sizlere tavsiye edeceğimiz bir taktik ile yola çıkabilirsiniz. Farz edelim ki ; 50 Coins verildi herhangi bir renk üzerine 25 Coins koyup diğerine de 25 Coins koymanız gerekecektir. Bu şekilde sürekli oynayarak siteyi analiz yapmanız gerekecektir eğer ki Mavi veya Siyah daha fazla geliyorsa kazandığınız tüm parayı değil sadece bir kısmını o renge koyarak Coins’inizi katlayabilirsiniz ve bu saya de skin satın almayı başarabilirsiniz.

Bu sitede kazandığımız da neler olur?

Genel olarak kazandığınız süreç içerisin de başarılı bir şekilde skin alabilirsiniz ve envanterinize ekleyebilirsiniz. Hiç savaş görmemiş, yıpranmamış skinleri alırsanız eğer ki sizler açısından daha kârlı olacaktır.

B ) Nasıl daha Kârlı olacaktır?

Eğer ki bir gün, oyunu bırakırsanız skinleri envanterinizden satabilirsiniz.

Taktiği var mı ?

Elbette, Cs go jackpot kazanma taktiklerinde her oyunun taktiği mevcut fakat Jack Pot gibi konular da biraz taktikten daha çok ön plan da şans bulunmaktadır. Şansınız eğer ki yaver giderse bu oyun da kral da olabilirsiniz. Skinlerin oyun standartları içerisin de sizlere avantajı elbette olacaktır eğer ki en güzel avantajından da bahsedecek olursak ;  E – Sport kariyeriniz açılabilir.

Taktiksel nasıl gidilir?

Taktiksel bir şekilde yukarı da ki başlığımızda anlattığımız gibi ilk verilen 50 Coins ile her 2 tarafa oynayarak analiz yapmanız gerekecektir. Eğer ki %’lik bir şekilde analiz yapabilirseniz. Kaliteli skinleri almayı başarabilirsiniz.

 

Counter Strike: Global Offensive hakkındaki diğer rehberler bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Related Posts

Bir cevap yazın