#Bunu 15 numaralı ile değiştirdim. Deniyorum

CS GO İsim Değiştirme Rehberi 2020 Güncel

CS GO İsim Değiştirme Rehberi 2020 Güncel

Dünyaca ünlü olan ve milyonlarca oyuncusu ile alık çevrim içi olan oyuncu rekorlarını kıran efsane FPS oyunu olan CS GO, ücretsiz olduktan sonra yeni başlayanlar tarafından en çok sorulan soru CS GO İsim Değiştirme nasıl yapılır? oluyor. Biz de bunu fark ettik ve 2020 yılı itibari ile güncel olarak CS GO isim değiştirme nasıl yapılır? sorusunun cevabını vermek için bu rehberi hazırladık. Bu rehberde CS GO İsim Değiştirme işleminin nasıl yapıldığını adım adım göreceksiniz.

Bilinen ve benzer birçok FPS oyununa baktığımızda isim değiştirmenin çoğunlukla ücretli olduğunu biliyoruz. Oyun içinde, bir isim değiştirme kartı satın almak şartı ile isim değiştirilmesine izin veriliyor. Ancak CS GO isim değiştirme işlemi için bir ücret talep etmiyor. Adınızı istediğiniz kadar değiştirebilirsiniz. CS GO isim değiştirme işlemini bilmeyenler için bu rehber hazırlandı.

CS GO İsim Değiştirme

CS GO İsim Değiştirme Rehberi

CS GO da isim değiştirmek çok basit bir işlemdir. Oyunu arkadaşlarınızla takım olarak oynuyorsanız bir takım olduğunuzu belirtecek şekilde isimlerinizi düzenlemek isteyebilirsiniz. Bunun içinde bir ücret ödemenize bile gerek yok. Aşağıdaki maddeler adım adım uygularsanız CS GO isim değiştirme işlemini yapabilirsiniz.

  1. Steam’ı Aç.
  2. Arkadaşlar Sekmesine Geç.
  3. Profil Adını Değiştir Kısmından Yeni Adını Yaz.
  4. Tebrikler CS: GO İsim Değiştirme İşlemini Yaptınız.

Yukarıda verdiğimiz 3 adımda oyun içerisindeki isminizi rahatlıkla değiştirebilirsiniz. Her ne kadar isim değiştirmenin bir sayı sınırı olmasa da steam kuralları gereğince arka arkaya çok fazla değişiklik yapamayacağınızı unutmayın.


Counter Strike Global Offensive hakkında diğer yazılarımız için tıklayabilirsiniz. Steam’a buradan  ulaşabilirsiniz.

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

Bir cevap yazın

Loading…

Baby Steps Tanıtım ve İnceleme

Yu Yu Hakusho Tanıtım ve İnceleme