Witcher 3 Tanıtımı

Witcher 3 RPG oyunlarının en iyi olarak bilinen bir oyun. RPG deyince de akla ilk gelen oyunlardan. Bu yazımda size bu oyunu neden almanız gerektiğini anlatacağım. Witcher 3 övme yazısına hoş geldiniz.

Witcher 3 Nasıl Bir Oyundur ?

Wither 3 Oynamadan önce Witcher 1 ve 2’yi kesinlikle oynamalısınız. Ancak benim gibi oynayışı zor geliyor ise veya grafiklerinden hoşlanmıyorsanız kitaplarını da okuyabilirsiniz(Genede oynayın derim). Oyunu anlamak için bunlar çok önemli. Çünkü Witcher çok büyük bir hikayeye sahip ve asla sıkmayan oynanışları da içinde bulunduruyor. Binlerce farklı canavar , yüzlerce boss ve farklı npclerden oluşuyor. Bu npcler sizi sıkmayacak şekilde diyaloglara sahip. Çoğu npcden de görev alabiliyorsunuz. Kısacası Witcher 3 hayatınızda görebileceğiniz en iyi rpg oyunlarından birisidir ve kesinlikle oynamanızı öneririm.

Witcher’ın Ana Karakterleri

Ana Karakterler(Hiç bir spoiler yoktur.): Geralt,Triss,Yennefer,Ciri,Vesemir

Önemi Olan Karakterler: Zoltan ,Roche ,Dijkstra ,Eskel ,Lambert ,Radovid V: The Stern.

Bu karakterleri bilmeniz gerekiyor. Eğer hikayelerini ve kişiliklerini bilmesseniz çok sıkıntı çekebilirsiniz.

Benim Yorumum

Bana göre Witcher Serisi dünyanın en iyi 2. oyunudur. Kesinlikle oynanılması bir oyuncunun hayatına katması gereken önemli bir oyundur. Bu oyuna verdiğim saatleri başka hiç biryerde ne aradım ne aldım. Tek kelimeyle Mütiş olan bu oyunu oynayabilmeniz dileğiyle.

 

About Ozan Kurtcu

Ben Ozan. Genellikle oyun oynuyorum ve anime izliyorum. Oyun yazılarına ağırlık verebilecek biriyim. Her türlü oyunu, oyun sitesini ve yorumcularını takip ediyorum. 2 yılı aşkındır bu sektördeyim ve 500'den fazla anime izledim.

Back to list

Bir cevap yazın