#Bunu 15 numaralı ile değiştirdim. Deniyorum

Welcome to the Ballroom Animesi 8 Haziran’da Yayınlanacak !!

Tomo Takeuchi‘nin Welcome to the Ballroom mangasının televizyon animesi için resmi web sitesi,  8 Temmuz‘da galasının yapılacağını açıklandı ve Salı günü yeni bir görsel paylaşıldı. Ayrıca, Rock grubu Unison Square Garden‘ın anime’nin açılış tema şarkısını “% 10 roll,% 10 romantizm” seslendirdiği duyuruldu.

Anime, 9 Temmuz sabahı saat 02:08’de MBS galası yapılacak ve 9 Haziran’da Tokyo MX, BS11 ve Gunma TV’de prömiyeri olacak.

Unison Square Garden aynı zamanda “Tettōtetsubi Yonayona Drive” adlı anime için bir ek parça siparişi verdi (Through and Through, Night After Night Drive). Bu şarkı animenin dördüncü tanıtım videosunda yayınlandı.

Ana kadro :

Shimba Tsuchiya – Tatara Fujita

Ayane Sakura – Shizuku Hanaoka

Nobuhiko Okamoto – Kiyoharu Hyodo

Toshiyuki Morikawa – Kaname Sengoku

Kentarō Tomita – Gaju Akagi

Sumire Morohoshi – Mako Akagi

Animenin hikayesi ise :

” Beceriksiz lise öğrencisi Tatara Fujita her şeyde iyi olmak ister. Ne yazık ki ortalama bir çocuktur. Zorba çocuklar tarafından sürekli parası alınır. Ancak tüm bunlar debonair Kaname Sengoku‘nun gönderdiği bir paketle değişir. Sengoku sıradan bir komşu değildir. O profesyonel bir balo salonu dansçısıdır. Ve bir kere Tatara Fujita balo salonuna çekildiğinde, hayatı asla aynı olmayacaktır. “

Takeuchi, 2011’de Monthly Shonen Dergisinde bu seriye başladı ve Kodansha, Ekim 2015‘te sekizinci derlenmiş cildi yayınladı. Kodansha, 23 Haziran‘da Japonya‘nın dokuzuncu cildi yayınlayacak. Kodansha Comics dördüncü cildi 21 Mart’ta Kuzey Amerika’da yayınladı.

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

Bir cevap yazın

Loading…

BLEACH’i Çizebilmenin Ardındaki Sırlar !!

Record Of Grancrest War Animesi İçin Detaylar !!