Yazar Ryo Mizuno ve Çizer Miyuu‘nun Record Of Grancrest War Light Novel’i için yapılacak olan televizyon animesinin resmi web sitesi salı günü animeye ait detayları paylaştı. Web sitesi aynı zamanda Miyuu‘nun bir görselini paylaştı ve serinin Ocak 2018‘de yayınlanacağını duyurdu.

Grancrest. Png - record of grancrest war animesi i̇çin detaylar!! - figurex anime haber

Fantastik Light Novel, kaos tarafından yönetilen bir kıta da gerçekleşiyor. Kaos, felaket doğuruyodur ancak kıtanın Lordu, kaosu sakinleştiren ve halkı koruyabilen “Crest” (Kutsal Mühür) gücüne sahiptir. Bununla birlikte, kimsenin farkına varmadan yöneticiler, kaosu arındırma inançlarını bir kenara atıp, birbirlerinin Crestleri için birbirlerine karşı savaşmaya ve birbirlerine hakim olmaya başlamışlardı. Light Novel, inançlarını terk ettiği için Lordları küçümseyen bir büyücü olan Shirūka‘yı ve zorbalığa maruz kalmış memleketini kurtarmak için  tren yolculuğu yapacak Theo adında bir şövalyeyi anlatıyor. Shirūka ve Theo birbirlerine usta ve hizmetçi olarak sonsuza dek yemin ediyorlar ve savaşların ve kaosların egemen olduğu bu kıtayı reforma tabi tutmak için birlikte çalışırlar.

Grancrest - record of grancrest war animesi i̇çin detaylar!! - figurex anime haber

Ana Kadro :
Yönetmen: Mamoru Hatakeyama  (aka Shinichi Omata)
Senaryo: WriteWorks
Karakter tasarımı: Hiroshi Yakou
Müzik: Yugo Kanno
Ses Yönetmeni:  Yoshikazu Iwanami
Animasyon: A-1 Pictures

Ayrıca  serinin ana karakterlerinden Teo Cornelo’yu Kentaro Kumagai’nin ve Shiruka Meletes’i Akari Kitō’nun seslendireceği açıklandı.

 

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Back to list

Bir cevap yazın