Just Because! animesi için Salı günü resmi bir web sitesi açıldı ve tanıtım videosu yayınlanmaya başlandı.

Keyvisual - just because! Animesi i̇çin detaylar!! - figurex anime haber

Resmi web sitesine göre hikaye :

” Öğrencilerin lisede çok az zaman geçirdiği ikinci yarıyılın sonlarına doğru lise üç yılının kışlarıdır. Herkes sadece mezuniyet için bekliyordur. Aniden eve gelene kadar.

Ortaokulda uzaklaşmış sınıf arkadaşıydı. O, kendine özgü bir zamanda aktardı ve onları bir araya getirdi. Sanki, lise hayatını tantana vermeden bitirmek isteyen öğrencilerin duygularına ara veren bir işaretti. “

Anime karakterleri şöyle (aşağıdaki resimden soldan sağa):

Characters02 - just because! Animesi i̇çin detaylar!! - figurex anime haber

Hazuki Morikawa

Hazuki, tercih ettiği üniversiteyi zaten kararlaştıran okul konseri grubunun bir üyesidir. Dedesinin vaktinden beri ailesi çiftlik yapmaktadır. Sınıfta göze çarpmamakta ve romantik ilişkilerde ilgisiz görünüyor.

Haruto Sōma

Haruto, mezun olduktan sonra iş bulmuş olan bir beyzbol takım üyesidir. Yaz yarışmasında home run planlıyor ve sevdiği birine itiraf etmeyi planlıyor.

Mio Natsumi

Ortaokul döneminde Mio, Eita ve Haruto’nun sınıf arkadaşıdır. Üniversiteye kayıt olmayı planlıyor ve bunun olabilmesi için çok çalışıyor. Orta okul için karşılıksız hisleri onu hala etkiliyor.

Eita Izumi

Eita, Mio ve diğerlerinin dört yıl yaşadığı kasabadan uzakta yaşayan bir transfer öğrencisidir, ancak şimdi geri dönmüştür. Ortaokuldan beri Haruto ile yakın arkadaşlardı ve liseye transferleri onları bir araya getirdi.

Ena Komiya

Ena, ikinci sınıf öğrencisidir. Dağıtılan bir fotoğraf kulübünün üyesidir. Kulübü kurtarmak için bir fotoğraf yarışması yapmayı planlıyor. İyi bir fotoğraf ararken, Eita ve Haruto arasındaki yeniden birleşime tanık olur.

Bir web sitesi Nisan Fools Günü‘nde iki ana yaratıcı tarafından kısaca yeni bir anime açtı ancak Gekkan Megami Dergisi, 28 Nisan’da yeni anime gerçek olduğunu açıkladı.

Bu yılki AnimeJapan etkinliğinden bir el ilanı anime’yi şöyle anlatıyor :

” Herkesin geçtiği bir Lise kampüs hayatı…Ancak herkes, bir üniversite olarak final beyzbol maçına çıkamaz, ne de bir trompetçi haline gelir, ne de sevdiği kıza söyleyemez. Ne de gerçekten yapmak istedikleri bir şey bulamazlar …

Hikaye, gerçekte olmak istedikleri kişi olamayacak Lise öğrencileri ile kendini gösterir … “

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Back to list

Bir cevap yazın