Total War: Warhammer 2 Korsan Temalı DLC Paketi Geliyor, Total War: Warhammer 2 oyununa, 8 Kasım’da The Curse of the Lost Coast adında yeni DLC paketi geleceğini duyurdu.

 

Total War: Warhammer 2 Korsan Temalı DLC Paketi Geliyor

Total War: Warhammer 2 oyununa Curse of the Vampire Coast adında bir DLC paketi geleceğini duyurdu. Önümüzdeki ay yayınlanacak olan bu DLC paketi, Legandary Lords adlı dört ölümsüz korsanı, silah kullanan güverte tayfaları ile bir hikâye modu olacak.

Ek olarak aşağıdaki tanıtım videosunun sonlarında göreceğiniz gibi düşman yengeçlerde olacak. Şüphesiz bu düşman yengeçler otal War: Warhammer 2 en tuhaf düşmanlar olarak anılsalar yeridir.

Legandary Lords’lar, yanı Efsanevi Lord’lar arasında karşımıza ilk çıkan korsan Luthor Harkon’dur. Tayfanın geri kalanının ise bu hafta sonlarına doğru göstermeyi planlıyorlar. Steam üzerinde 19 Dolar fiyat işle ön siparişte bulunabileceğiniz DLC, 8 kasım tarihinde yanına sürülecek. Creative Assembly, ücretsiz bir güncelleme ile de Vampire Coast için büyük değişiklikler yapacak.

Total war: warhammer 2

PC Gamer tarafından 2017 yılında en iyi strateji ödülünü alan Total War: Warhammmer 2’nin yerini bırakacağı Warhammer 3 ise, Creative Assembly’nin şu anda Total War: Three Kingdoms’ı 6 Mart 2019 tarihine yetiştirmek için çabalıyor olması sebebiyle üretim öncesi aşamada bekliyor.


Total War: Warhammer 2 Korsan Temalı DLC Paketi Geliyor haberimizde bu kadar dostlar

Daha çok oyun haberleri ve anime haberleri için bağlantılara tıklayabilirsiniz.

Takipte Kalın. 😉

About Mustafa BÜKÜLMEZ

Boş zamanlarımın tümü bilgisayar karşısında geçer. Bilgisayar oyunlarından en sevdiğim oyun World Of Warcraft’tır. Daha sonra sırası ile half-life, minecraft, moba oyunları ve prince of persia serisidir ek olarak hemen her oyunu oynarım. Animelerde en genel anlamda fantastik türü anime-manga severim.

Back to list

Bir cevap yazın