#Bunu 15 numaralı ile değiştirdim. Deniyorum

Total War: Warhammer 2 Korsan Temalı DLC Paketi Geliyor

Total War: Warhammer 2 Korsan Temalı DLC Paketi Geliyor, Total War: Warhammer 2 oyununa, 8 Kasım’da The Curse of the Lost Coast adında yeni DLC paketi geleceğini duyurdu.

 

Total War: Warhammer 2 Korsan Temalı DLC Paketi Geliyor

Total War: Warhammer 2 oyununa Curse of the Vampire Coast adında bir DLC paketi geleceğini duyurdu. Önümüzdeki ay yayınlanacak olan bu DLC paketi, Legandary Lords adlı dört ölümsüz korsanı, silah kullanan güverte tayfaları ile bir hikâye modu olacak.

Ek olarak aşağıdaki tanıtım videosunun sonlarında göreceğiniz gibi düşman yengeçlerde olacak. Şüphesiz bu düşman yengeçler otal War: Warhammer 2 en tuhaf düşmanlar olarak anılsalar yeridir.

Legandary Lords’lar, yanı Efsanevi Lord’lar arasında karşımıza ilk çıkan korsan Luthor Harkon’dur. Tayfanın geri kalanının ise bu hafta sonlarına doğru göstermeyi planlıyorlar. Steam üzerinde 19 Dolar fiyat işle ön siparişte bulunabileceğiniz DLC, 8 kasım tarihinde yanına sürülecek. Creative Assembly, ücretsiz bir güncelleme ile de Vampire Coast için büyük değişiklikler yapacak.

Total War: Warhammer 2

PC Gamer tarafından 2017 yılında en iyi strateji ödülünü alan Total War: Warhammmer 2’nin yerini bırakacağı Warhammer 3 ise, Creative Assembly’nin şu anda Total War: Three Kingdoms’ı 6 Mart 2019 tarihine yetiştirmek için çabalıyor olması sebebiyle üretim öncesi aşamada bekliyor.


Total War: Warhammer 2 Korsan Temalı DLC Paketi Geliyor haberimizde bu kadar dostlar

Daha çok oyun haberleri ve anime haberleri için bağlantılara tıklayabilirsiniz.

Takipte Kalın. 😉

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

Bir cevap yazın

Loading…

PUBG Derecelendirme

PUBG Derecelendirme ve Birçok Yenilik Geliyor

PUBG Düşük Bütçeli Bilgisayarlara Geliyor

PUBG Güçsüz Bilgisayarlarda da Çalışacak!