Oyun Haberleri

PUBG Derecelendirme ve Birçok Yenilik Geliyor

pubg yama 22

PUBG Derecelendirme ve Birçok Yenilik Geliyor, Pubg, masaüstü oyun sürümüne bir çok önemli yenilik geliyor.

PUBG Derecelendirme ve Birçok Yenilik Geliyor

PUBG masaüstü sürümü, mobil versiyonundaki sıralama sistemini tanıtarak yama 22’ye geçti. Yama 22 de hack engelleme işlemleri de geliştirildi, iyileştirme ve bırakılabilir ögeler için tekerlek tarzında seri seçim menüsü vb yenilikler yer alıyor.

Drecelendirme sisteminde en düşük derece Bronz olacak. En yüksek derece ise Grand Master olarak belirlenmiş. Grand Master, büyük usta anlamına geliyor. Grand Master olabilmek için toplamda sekiz aşamayı sıra sıra geçmek zorundasınız. Kazandığını rank puanlarına göre dereceleriniz belirlenirken 10 maçta bir atamalar yapılıyor. Elbete performansınıza bağlı olarak rank düşebilirsiniz. Bir dereceye ulaştığınızda rahatlamamalısınız.

Sıralama sistemine göre oynadığınız maçlarda dişinize göre rakiplerle karşılaşacaksınız. Yani karşınızda ne çok zayıf ne de pro oyuncular çıkacak. Tabi pro oyuncuysanız o başka.. 🙂

PUBG Derecelendirme

Güncellemelerin hepsi PUBG Corp tarafından geliştirildi. Hack engelleme sistemleri de geliştirilen özelliklerin nasıl çalıştıkları bir sır. Yama yüklemesinden sonra ise yakalanan hesapların devre dışı kaldığından bahsediliyor.

 

PUBG Corp ayrıca yoğun istek üzeriene harita seçim ekranını geri getirdi. Xbox One sürümünde tam sürüme geçiş yapan PUBG, yakın zaman içinde PS4 için de tam sürüme geçiş yapabilir.


PUBG Derecelendirme ve Birçok Yenilik Geliyor haberimizde bu kadar dostlar

Daha çok oyun haberleri ve anime haberleri için bağlantılara tıklayabilirsiniz.

Takipte Kalın. 😉

About Mustafa BÜKÜLMEZ

Boş zamanlarımın tümü bilgisayar karşısında geçer. Bilgisayar oyunlarından en sevdiğim oyun World Of Warcraft’tır. Daha sonra sırası ile half-life, minecraft, moba oyunları ve prince of persia serisidir ek olarak hemen her oyunu oynarım. Animelerde en genel anlamda fantastik türü anime-manga severim.

Bir cevap yazın