Anime Haber

Re:Zero Animesi İçin OVA Geliyor

re zero poster

Re:Zero animesini hepimiz biliyoruz. Bu eğlenceli anime için bir OVA yayınlanacağı daha önce açıklanmıştı. Şimdi ikinci bir OVA’nın geleceği duyuruldu.

Animeye dair ufak detayların yer aldığı video serinin hayranlarını sevindirecek gibi görünüyor. OVA’nın başlığı  “Hyōketsu no Kizuna” (Frozen Bonds) olacak. Emilia ve Pack’in tanışma hikayesini içerecek. Orjinal Light Novel serisi Re:Zero Kara Hajimeru Zenjitsu-tan: Hyōketsu no Kizuna prequel  anime serisinin senaryosunu içeriyordu. İlk OVA olan , Re:ZERO -Starting Life in Another World- Memory Snow 6 Ekim’de yayınlanacak.

Tappei Nagatsuki seriyi 2012 yılında yayınlamaya başladı. Daha önce 25 bölümlük bir anime serisine ilham kaynağı oldu. Anime 2016 Nisan ayında yayınlanmıştı. Anime severler arasında oldukça ses getirmişti diyebiliriz.

Re:Zero Animesi Konusu

Subaru Natsuki marketten ayrıldığında, beklediği en son şey, günlük yaşamından kopmak ve bir fantastik dünyaya düşmekti. Şaşkın genç için işler iyi görünmüyor; Ancak, gelişinden çok sonra değil, bazı haydutlar tarafından saldırıya uğrar. Elinde silah olarak sadece bir yiecek torbası ve işe yaramaz bir cep telefonu vardır. Neyse ki ortaya çıkan çok güzel bir kız olan Satella onu kurtarır. Daha sonra bu güzel kıza iyiliğinden dolayı teşekkür etmek ister. Stella’nın aradığı bir şey vardır ve onu aramasına yardım eder. Aradıkları nişanı bulunca ikisi de acımasızca öldürülür. Fakat Subaru uyandığında Stella ile karşılaşmadan önceki sahne de kendini tekrar bulur.

Animenin resmi Twitter adresi için Buraya ve daha fazla haber için Buraya tıklayınız.

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

2 thoughts on “Re:Zero Animesi İçin OVA Geliyor

  1. mustafa dedi ki:

    bende katılıyorum. Yeni sezon şart

  2. Hei dedi ki:

    Ova yetmez yeni sezon gelmeli 🙁

Bir cevap yazın