Pazar günü Tokyo’da düzenlenen Walküre Senjou no Premium Live etkinliğinde piyasaya yeni bir Macross Delta filminin geleceğini haber verdiler. Ayrıca  Macross Franchise Haziran ayında yapılacak olan Crossover Live 2019 Makuhari Messe konserinede katılacağını açıkladı.

 

- yeni macross delta filmi geliyor! - figurex anime haber

2018’in Şubat ayında çıkan ilk Macross Delta – Gekijouban Macross Delta  filmi senenin en çok satılan Blu Ray listesinde üst sıralarda yer alması yeni çıkması planlanan filminde oldukça iyi olacağına dair izlenimler oluşturuyor. Umarım öyle olur çünkü ben koyu bir Macross fanıyım.

 

Wikia visualization add 1 - yeni macross delta filmi geliyor! - figurex anime haber

Crossover Live 2019 Makuhari Messe konserinde ise bu zamana kadar Macross serilerinden tanıdığımız neredeyse herkes olacak. Benim özellikle görmek istediğim Mari Ijima ( ilk seride Lynn Minmay’i seslendiren harika insan), Yoshiki Fukuyama ( Macross7 serisinden efsanevi Basara Nekki’yi seslendiren müthiş adam), Chie Kajiura ( Gene Macross7’dan pembe saçlı şirin gitaristimizin seslendireni), May’n ( Seksi güzel Sherlly Nome’un seslendiren müthiş kadın), Megumi Nakajima ( Uzay Prensesi Ranka-chan’ın seslendiren harika kadın) veeeeeeeeeeee tabiki de Walküre grubu!!! Yahooooo.

Adsız 1 - yeni macross delta filmi geliyor! - figurex anime haber

Harika bir konserin tabiki de harika bir posteri olur değil mi.Sizi bilmem ama ben BA-YIL-DIM.

 

Konser 1 ile 3 Haziran arasında Chiba’da Makuhira Messe’de yapılacak. Keşke gidebilsem.

 

About Aybike Keleş

İstanbul Aydın Üniversitesi Çizgi Film ve Animasyon öğrencisiyim. Anime izlemeyi ve kitap okumayı çok severim. Nightrose adlı adminim. Nickname'mim Cardfight Vanguard'daki bir karakterden geliyor. Oldukça güzel bir animedir tavsiye ederim.

Bir cevap yazın