#Bunu 15 numaralı ile değiştirdim. Deniyorum

Yeni Macross Delta Filmi Geliyor!

Pazar günü Tokyo’da düzenlenen Walküre Senjou no Premium Live etkinliğinde piyasaya yeni bir Macross Delta filminin geleceğini haber verdiler. Ayrıca  Macross Franchise Haziran ayında yapılacak olan Crossover Live 2019 Makuhari Messe konserinede katılacağını açıkladı.

 

2018’in Şubat ayında çıkan ilk Macross Delta – Gekijouban Macross Delta  filmi senenin en çok satılan Blu Ray listesinde üst sıralarda yer alması yeni çıkması planlanan filminde oldukça iyi olacağına dair izlenimler oluşturuyor. Umarım öyle olur çünkü ben koyu bir Macross fanıyım.

 

Crossover Live 2019 Makuhari Messe konserinde ise bu zamana kadar Macross serilerinden tanıdığımız neredeyse herkes olacak. Benim özellikle görmek istediğim Mari Ijima ( ilk seride Lynn Minmay’i seslendiren harika insan), Yoshiki Fukuyama ( Macross7 serisinden efsanevi Basara Nekki’yi seslendiren müthiş adam), Chie Kajiura ( Gene Macross7’dan pembe saçlı şirin gitaristimizin seslendireni), May’n ( Seksi güzel Sherlly Nome’un seslendiren müthiş kadın), Megumi Nakajima ( Uzay Prensesi Ranka-chan’ın seslendiren harika kadın) veeeeeeeeeeee tabiki de Walküre grubu!!! Yahooooo.

Harika bir konserin tabiki de harika bir posteri olur değil mi.Sizi bilmem ama ben BA-YIL-DIM.

 

Konser 1 ile 3 Haziran arasında Chiba’da Makuhira Messe’de yapılacak. Keşke gidebilsem.

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

Bir cevap yazın

Loading…

Phonix Wriht: Ace Attorney Trilogy Çıkıyor!

Re:Zero

Re:Zero Animesi İçin OVA Geliyor