One shot manga öneriler – komedi. Merhaba arkadaşlar. Bugün sizin için gene güzel bir one shot manga öneri listesi hazırladım. Ama bu sefer romantik değil komedi tarzında hazırladım. Ben onları okurken çok eğlendim. Umarım sizde okurken benim kadar eğlenirsiniz.

One Shot Manga Önerileri – Romantik’i okumayanlar vardır belki diye One Shot’ın açılımını bir kez daha yapacağım.

One Shot mangalar bir bölümden oluşan mangalardır. Nadiren de olsa iki veya üç bölüm olabilir. Ama çoğunlukla tek bölümlüktür.

 

Haydi artık sizin için hazırladığım one shot komedi önerisi yazısına geçelim.

 

Ookami Kyoudai To Akazukin-Chan

Ookami kyoudai to akazukin chan - one shot manga önerileri - komedi - figurex mangaOokami kyoudai to akazukin chan - one shot manga önerileri - komedi - figurex manga

Eskiden ormanda yaşayan iki kurt kardeş varmış. Küçük kurt çok korkak ve ürkekmiş bu nedenle bütün kurtlar onunla dalga geçermiş. Bundan sıkılan abi kurt bir gün kardeşini eğitmeye karar verir. Günün birinde kırmızı başlıklı kızla karşılaşan küçük kurt aldığı eğitimlerden sonra onu yakalayabilecek mi acaba?

 

Akazukin Eliza

Akazukin eliza - one shot manga önerileri - komedi - figurex mangaAkazukin eliza - one shot manga önerileri - komedi - figurex manga

Eliza çok güzel bir kızdır. Bu yüzden bütün erkekler ona aşıktır ve evlenmek istemektedir. Lakin Eliza’nın devasa bir büyükannesi vardır ve ona evlenme teklif eden bütün erkekleri dövmektedir. Bir gün anneannesine yemek götüren Eliza ormanda evcil hayvanı ile dolaşan yabancı biri ile karşılaşır.

 

Bankara

Bankara - one shot manga önerileri - komedi - figurex mangaBankara - one shot manga önerileri - komedi - figurex manga

Gelecekte insanların her biri modifiye ettikleri vücutları ile birer robot gibi gezmektedir. Japonyadaki bir okulun deposunda çok eskiden kalma dondurulmuş bir insan bulunmaktadır. Bu kişi 150 yıl önce ceza verilip dondurulan Banchou dan başkası değildir. Günün birinde en tehlikeli kişi olarak görülen Banchou serbest kalır.

 

Hasumi-kun to Hasumi-san

Hasumi kun to hasumi san - one shot manga önerileri - komedi - figurex mangaHasumi kun to hasumi san - one shot manga önerileri - komedi - figurex manga

Birinin soyadı Hasumi, diğerinin ise adı Hasumi. Biri içine kapanık asosyal biri, diğeri sınıfın en popülerlerinden. Birgün bu ikisi isimleri yüzünden kavga etmeye başlarlar ve bir arkadaşlığın ilk adımı böylelikle atılmış olur.

 

Apple

Apple - one shot manga önerileri - komedi - figurex mangaApple - one shot manga önerileri - komedi - figurex manga

Dünya kendini tehlikede hissettiğinde onu koruması için birini yaratır. Yarattığı kişi dünya üzerindeki her canlıya dönüşebilir, psişik yetenekleri olan Apple’dan başkası değildir. Yani Aramiya Satoshi. Her gün onu yakalamak isteyenlerle uğraşan Apple’ın hikayesi.

 

Bloody Little Circus

Bloody little circus - one shot manga önerileri - komedi - figurex mangaBloody little circus - one shot manga önerileri - komedi - figurex manga

Anna bir vampirdir. Ama diğer vampirlerin aksine o kasvetli şeyler yerine sevimli şeyleri bağımlılık derecesinde sever. Özellikle de hayvanları. Bulduğu her hayvanı kölesi yapan bir vampiri yakalamanın kolay yolu nedir peki? Tabiki de içinde egzotik hayvanların bulunduğu bir sirk.

 

Haru no Ame

Haru no ame - one shot manga önerileri - komedi - figurex mangaHaru no ame - one shot manga önerileri - komedi - figurex manga

Yuina ve ondan sürekli kaçan erkek arkadaşının komik hikayesi. Peki erkek arkadaşı neden ondan kaçıyor?

 

Eee nasıl beğendiniz mi? Lütfen aşağıdaki ifadelerden birini seçinki bende güzel mi yazdım kötü mü yazdım anlayabileyim. Bence güzel yazdım ama önemli olan sizin beğenip beğenmemeniz. Ben kendim beğenmesem zaten yazmazdım. Eğer beğenirseniz başka one shot manga önerileri ve manga önerileri yazısı yazacağım.

 

Başka bir yazıda görüşmek üzere. Sayonara.

About Aybike Keleş

İstanbul Aydın Üniversitesi Çizgi Film ve Animasyon öğrencisiyim. Anime izlemeyi ve kitap okumayı çok severim. Nightrose adlı adminim. Nickname'mim Cardfight Vanguard'daki bir karakterden geliyor. Oldukça güzel bir animedir tavsiye ederim.

Related Posts

Bir cevap yazın