Öncelikle selamlar, gecesini gündüzü yapan anime hayranları sizler de hoş geldiniz! Bakıyorum da artık aynı animeyi defalarca kez izlemekten sıkılmışsın. Yeni anime için bir arayıştasın anlıyorum. Artık daha fazla aramana gerek yok. Çünkü sen doğru yerdesin. İşte karşında yeni izleyeceğin anime “Magatsu Wahrheit Zuerst”


 

81266895 4666 4b9f bd58 bd66907df546 - magatsu wahrheit zuerst animesi i̇çin yeni fragman! - figurex anime haber
Magatsu Wahrheit Zuerst Animesi İçin Yeni Fragman! 3

 

“Peki bu anime işi nereden çıktı biz Magatsu Wahrheit Zuerst oyun biliyorduk…” evet haklısınız. KlabGames’in ortaya koyduğu RPG oyunu yakın bir zamanda yaptığı oyun için bir anime fragmanı yayınladı.

İlk seferinde oyuncuları dışında fazla ileriye gidemeyen duyuru, yakın bir zamanda yapılan müzik ve yeni insanların ilaveleri ile çok büyük bir seviye aldı. Bunun sayesinde de tüm Japonya bunun haberi ile çalkalandı.

Fragmanla beraber tüm Japonya için saatler ayarlanmıştı. Herkes ve tüm oyuncuları ile birlikte heyecanla beklerken gelip hep beraber bu animede yer alacak bazı önemli sanatçılara:
– Taishi Murata(Damian)
– Aya Yamane(Sissel)
Masako Katsuki(Marie)
– Katsuyuki Konishi(Professor Radbaud) bunun gibi birçok isimleri bir arada görmüş olacağız.

Bu kadar bahsettik ama bu anime bizlere neler anlatacak. Sonuçta Magatsu Wahrheit Zuerst ismini duymamış anime hayranları vardır elbet. Onlar için kafalar karışmadan sizlere kısaca hikayeden bahsedeyim…

Magatsu Wahrheit Zuerst Konusu

Magatsu wahrheit zuerst 3 - magatsu wahrheit zuerst animesi i̇çin yeni fragman! - figurex anime haber
Magatsu Wahrheit Zuerst Animesi İçin Yeni Fragman! 4

Müziklerinin sözleri bizleri büyüleyen bu animenin konusu;

Wahrheit İmparatorluğu’nda yaşayan Inumael ve Leocadio konu alıyor. Inumael, küçük kardeşine bakmak için denizcilik acentesinde çalışırken Leocadio, daha çok kariyerini düşünen beceriksiz bir askerdir. İkili de birbirini takip eden aynı günlerin sonunda bir kaçakçılık sonucunda yolları kesişir.
İnsanlığı tehdit eden ve canavarları yeniden uyandıran bir fenomenle ikisi de bunu durdurmak için hazırdır!..

Sonlara doğru yaklaşırken hikayesini öğrendiğimiz bu yapımı kimler el alıyor. İşte bu yapımda yer alacak büyük isimler:
Naoto Hosoda, kendisini bu animede yönetmen koltuğunda göreceğiz.(Kendisi ayrıca Hataraku Maou-sama!, Mirai Nikki gibi büyük isimlerde de yer almıştır.) Bununla beraber Yokohama Animation Lab’da animenin animasyon kısmında yer alıcak. (Miru Tights, Lapis Re:LiGHTs gibi işlere imza atmışlardır.) Animede yer alacak isimler de bu şekildeydi.

Bugünlük anime haber tanıtımın sonunda geldik. Umarım öğretici ve bilgilendirici olmuştur. Bir hata yaptıysam şimdiden özür dilerim. Eğer bunu yorumlar kısmında belirtirseniz çok mutlu olurum. Bunun gibi birçok anime haberine ulaşmak için Buraya tıklamanız yeterli. Şimdiden herkese iyi ve keyifli anime günleri dilerim!

Kaynak: https://www.crunchyroll.com/anime-news/2020/09/17-1/epic-adventure-begins-in-magatsu-wehrheit-zuerst-tv-anime-trailer

Bir cevap yazın