Tokyo Ghoul Tarzı Animeler yazısı ile herkese bir kez daha merhabalar,

Bu yazı dizisini sevip sevmediğinizi merak ediyorum. Malumunuz yorum yapma zahmetinde bulunmadığınız için böyle merakta kalıyoruz. Yorumlarınızla yazılarımızı şenlendirirseniz minnettar olacağız.

Ajin

Ajin - tokyo ghoul tarzı animeler - figurex anime önerileri

Yıllar önce, Afrika’da çok çeşitli doğaüstü yeteneklere sahip ölümsüz bir tür keşfedildi. Bununla birlikte, çoğu sıradan insan için Ajin, haberlerde görecekleri bir fenomendi. Maalesef, Kei adında genç bir adam için, hayatını sonsuza dek değiştirecek bir olay olan biriyle yakın ve kişisel temas kurmak üzereydi.

Pupa

Pupa - tokyo ghoul tarzı animeler - figurex anime önerileri

Tacizci ebeveynleri tarafından terk edildikten sonra, Yume ve Utsutsu kardeşler, kendilerini korumak için dünyada yalnız kalırlar. Bununla birlikte, bir kırmızı kelebek sürüsünü takip ettikten sonra, Yume yeni bir yamyam virüsü olan Pupa ile enfekte olur. Kardeşi Utsutsu sadece yarı enfekte ve mucizevi onarıcı güçler kazanmıştır. Utsutsu, küçük kız kardeşini koruyabilecek ve dünyayı yeni açlığından koruyabilecek miidir?

High School of the Dead

41 highschool of the dead - tokyo ghoul tarzı animeler - figurex anime önerileri

Takashi Kimuro için gün, ölüler yükselmeye başlayana kadar sadece bir okul günüydü. En iyi arkadaşını öldürmek zorunda kaldıktan sonra, okuldan kaçmak için başka bir kızla, Rei ile grup kurar. Ancak onu çoktan düşmüş olarak bulur. Diğer öğrencilerin yardımıyla çift, ülke çapında yayılan bir pandemi bulmak için kaçmayı başarır.

Deadman Wonderland

Deadman. Wonderland. Full - tokyo ghoul tarzı animeler - figurex anime önerileri

Ganta Igarashi, sınıf gezileri için sınıf arkadaşlarıyla bir otobüse bindiğinde, harika bir gün olacaktı. Ne de olsa Deadman Wonderland’e, mahkumların eğlenmek için ölüme meydan okuyan gösteriler sergilediği bir eğlence parkına gidiyorlardı. Ancak Ganta’nın sınıfı kırmızılı bir adam tarafından gözleri önünde acımasızca öldürüldüğünde, kendisini şüphelinin yanı sıra hayatta kalan tek kişi olarak bulur. Şimdi de sadece keyif aldığı eğlence parkına mahkum edilmiştir.

Guilty Crown

Guilty crown - tokyo ghoul tarzı animeler - figurex anime önerileri

Kıyamet Virüsü tarafından tahrip edildikten sonra Japonya, düzeni yeniden sağlamaya adanmış bağımsız bir askeri güç olan GHQ’nun kontrolü altına girmiştir. Ancak Cenaze Salonu adlı bir gerilla grubu, despotizmine son vermeye çalışır. Cenaze Salonunun kilit üyelerinden biri ile kaderine dayalı bir karşılaşmanın ardından, zayıf ve anti-sosyal Shuu Ouma kendini güçlü ve yeni bir silahla, bir kişinin kişiliğinin tezahürlerini silah olarak kullanabilme becerisiyle bulur. Şimdi Japonya’yı sonsuza kadar özgür kılmak için bundan yararlanmak zorundadır.

Hellsing Ultimate

Hellsing ultimate 2 - tokyo ghoul tarzı animeler - figurex anime önerileri

Bu dünyada karanlığın içinde gizlenen canavarlar var. Olduğunuz her şeyi yemeyi bekleyenler ve sevdikleriniz. Bu karanlığın gelgitini durdurmak Hellsing organizasyonun görevidir. Integra Hellsing tarafından komuta edilen güçlü ordusu, hayatlarını canavarlarla savaşmaya adamıştır. Bununla birlikte, en güçlü silahı, Hellsing’i korumak için kendi türüne karşı dönen vampir Alucard’dır. Şimdi yanında vampir asistanı Seres ile sadece canavarlarla değil, Hellsing’in önünde duran herkesle savaşması gerekiyor.

 Parasyte: The Maxim [Kiseijuu: Sei no Kakuritsu]

90 kiseijuu sei no kakuritsu - tokyo ghoul tarzı animeler - figurex anime önerileri

Parazit, asalak uzaylılar şehrini işgal edip aşırı kaosa neden olduklarında hayatı daha da kötüye giden Shinichi Izumi’nin dünyasını ele alıyor. Bu uzaylılar, vücutlarını bir kalkan olarak kullanarak savunmasız insanların beyinlerine gömülürler ve diğer şüphesiz hedefleri beslemek için bir dizi forma dönüşebilirler. Bu parazitlerden biri Izumi’nin vücuduna girer, ancak beynini bulamaz ve bunun yerine sağ elinde kalır. Migi adlı parazit, Izumi’ye bu parazitlerin Dünya için oluşturduğu tehdidi anlatır ve bu nedenle ikisi, hayatta kalmak için birbirlerine güvenirken, tehdide bir son vermek için el ele çalışmalıdır.

Witch Hunter Robin

Witch hunter robin - tokyo ghoul tarzı animeler - figurex anime önerileri

Robin, STN-Japonya Bölümü için çalışmak üzere İtalya’dan Japonya’ya gelen 15 yaşında bir zanaat uzmanıdır. Savaşta öldürülen bir üyenin yerini alacaktır ve bu yüzden, cadıların neden ilk etapta cadı olduklarını daha fazla keşfetmek için canlı canlı yakalamak onun görevi haline geldi. İhanetle dolu bir dünyada, Robin yalnızca cadıların varlığının gizemlerini ortaya çıkarmak için değil, Japonya’ya giden kendi hayatının karanlık geçmişlerini de ortaya çıkarmak için bir yolculuğa çıkıyor. Robin, kendisine çekici gelen Amon adında bir erkekle karşılaşır ve ikisi komploları kovalamak için birlikte çalışır. Amon, Robin’le biraz benzer karanlık bir geçmişi sahiptir ve bu nedenle misyonu, daha fazla cevap bulmak için hayata dalmaktır.

Another

36 another - tokyo ghoul tarzı animeler - figurex anime önerileri

Kōichi Sasakibara yeni okuluna transfer olduğunda, yeni sınıfının atmosferinde korkutucu bir şey hisseder. Hiçbirinin bahsetmeyeceği bir sırdır. Güzel bir kız olan Mei Misakiile tanışır. Kōichi hemen onun gizemli havasına çekilir, ancak sonra sınıftaki hiç kimsenin onun varlığından haberdar olmadığını fark etmeye başlar.

Shiki

Shiki - tokyo ghoul tarzı animeler - figurex anime önerileri

On beş yaşındaki Megumi Shimizu, büyük şehirde göz alıcı bir hayatın hayalini kurar. Ancak, sessiz Sotoba köyünde beklenmedik ölümü, sıcak yazı kan ve terörle dolu bir mevsime dönüştüren vahşi bir salgının başlangıcını işaret eder. Toshio Ozaki adında genç bir doktor, hastalığın doğasından şüphe etmeye başlar ve gerçeği keşfetmek için insanlığını terk etmesi gerektiğini anlamaya başlar. Bu arada, şehirden gelen antisosyal bir genç olan Natsuno Yuuki, Megumi’nin ani ölümüne musallat olur ve kendi trajedisi karşısında dostluğun acısını anlamalıdır. Toshio ve Natsuno, hayalet bir vampir kasabasına dönüşmeden önce Sotoba’yı kurtarmak için birlikte çalışırken beklenmedik bir ikili oluşturur.

Tokyo Ghoul Tarzı Animeler yazımız şimdilik buraya kadar. Animeler hakkında daha fazla bilgi almak için BURAYA ve daha fazla anime önerileri için BURAYA tıklayınız.

 

 

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Related Posts

Bir cevap yazın