Horimiya Romantik Komedi Mangası İçin TV Animesi Duyuruldu. Daisuke Hagiwara’nın Horimiya mangasının Ocak 2021’de gösterime girecek bir televizyon anime uyarlaması olacağını duyurmak için Cuma günü resmi bir web sitesi açıldı. Web sitesinde ayrıca ana oyuncu kadrosu, personel ve bir teaser görseli yayınlandı.

Horimiya - horimiya romantik komedi mangası i̇çin tv animesi duyuruldu - figurex anime haber

Haruka Tomatsu, Kyoko Hori’yi seslenditiyor (yukarıdaki resimde sağda görülüyor) ve Kouki Uchiyama, Izumi Miyamura’yı (solda) seslendiriyor.

Horimiya Konusu

İlk bakışta, ultra popüler Hori-san uçarı bir liseli kız gibi görünür ancak gerçekte sade, pragmatik ve aile odaklıdır. Öte yandan, gözlüklü Miyamura-kun, ortalama, kasvetli bir lise hayranı olarak karşımıza çıkıyor. Ancak aslında kötü çocuk çizgisine sahip, piercing ve dövmelerle kaplı çekici bir genç adam. Beklenmedik bir şekilde benzer olan bu iki sınıf arkadaşı, sınıfın dışında rastgele bir karşılaşma yaşadığında, okul hayatının eğlenceli, tatlı bir hikayesi başlar!

Hagiwara, mangayı 2011’de Monthly G Fantasy’de HERO’dan Hori-san’ın Miyamura-kun dört panelli okul komedi mangasının yan ürünü olarak başlattı. Square Enix, manganın 15. derlenmiş kitap cildini Cuma günü yayınladı. Yen Press, 14. cildi 21 Temmuz’da yayınladı.

Orijinal Hori-san’ın Miyamura-kun mangası şimdiden dört OVA uyarlaması yayınlandı.

Serinin resmi web sitesi için BURAYA ve daha fazla haber için BURAYA tıklayınız.

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Related Posts

Bir cevap yazın