Gungrave animesi seinen severler açısından yeri kıymetli olan animelerden bir tanesidir. Çok sevilen anime için PlayStation bir oyun çıkarma kararı almıştı. Resmi PlayStation YouTube kanalı, Çarşamba günü Gungrave G.O.R.E (Gungrave Gore) PlayStation 4 oyunu için “Story Trailer Part 1” videosunu yayınlamaya başladı. Oyunun Aralık 2019’da lansmanı yapılacak.

Bir önceki Gungrave oyunları ve anime ustalarından olan Yasuhiro Nightow bir kez daha “görüntü yönetmeni” olarak geri dönüyor. Iggymob’s Jun yapımcıdır ve DJ Heo planlama tasarımcısıdır. Musai sesi tasarlıyor.

Iggymob, Unreal Engine 4 ile oyunu geliştiriyor ve Gungrave VR, Gungrave G.O.R.E’nin prequelinden daha yüksek kalite ve ölçekle oyunu geliştirmeyi hedefliyor.

Marvelous USA iştiraki ve  XSEED Games, 7 Aralık’ta ve 11 Aralık’ta Kuzey Amerika’da PlayStation VR için Koreli video oyunu yayıncısı Blueside ve Koreli geliştirici Iggymob’un Gungrave VR oyununu yayınladı. Oyunların dijital versiyonları ayrı ayrı ve oyunların fiziksel sürümleri GUNGRAVE VR: Loaded Coffin Edition’da da kullanılabilir.

Gungrave VR, XSEED Games’in ilk VR sürümü oldu ve Aralık 2017’de Japonya’ya gönderildi.

Red Entertainment’ın orijinal Gungrave oyunu 2002 yılında PlayStation 2’ye gönderildi. Ikusabune’s Gungrave: 2004 yılında PlayStation 2’ye verilen aşırı dozun devamı.

PlayStation Resmi Youtube kanalı için Buraya ve daha fazla oyun haberi için Buraya tıklayınız. 

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Back to list

Related Posts

Bir cevap yazın