One Punch Man 2. sezonu bekleyenler için güzel haberler gelmeye başladı. One Punch Man anime için resmi web sitesi, Cuma günkü animenin ikinci sezonu için İngilizce alt yazılı ilk tanıtım videosunu yayınladı.

https://youtu.be/rMRQ0NZdwps
Dkzrdu0u4aahsde - one punch man 2. Sezon tanıtım videosu yayınlandı - figurex anime haber

One Punch Man 2. Sezon Kadro

Anime Nisan ayında prömiyer olacak ve Tokyo’da yayınlanacak ve Japonya’da Niconico’da yayınlanacak. Ana oyuncuları ikinci sezonda rollerini geri alıyorlar:

Makoto Furukawa – Saitama
Kaito Ishikawa – Genos
Yuuki Kaji – Onsoku no Sonic (Speed-o’-Sound Sonic)
Aoi Yūki – Senritsu no Tatsumaki (Terrible Tornado)
Kazuhiro Yamaji – Silverfang
Kenjiro Tsuda – Atomic Samurai
Minami Takayama – Dōtei (Child Emperor)
Tesshō Genda – Metal Knight
Hiroki Yasumoto – King
Takahiro Sakurai – Zombieman
Yōji Ueda – Kudō Kishi (Drive Knight)
Daisuke Namikawa – Butagami (Pig God)
Satoshi Hino – Chōgōkin Kurobikari (Superalloy Blackluster)
Yūji Ueda – Banken-man (Watchdog Man)
Kousuke Toriumi – Senkō no Flash (Flashy Flash)
Katsuyuki Konishi – Tank-top Master
Wataru Hatano – Kinzoku Bat (Metal Bat)
Masaya Onosaka – Puri-Puri Prisoner
Mamoru Miyano – Handsome Kamen Amai Mask
Saori Hayami – Jigoku no Fubuki (Hellish Blizzard)
Yūichi Nakamura – Mumen Rider

Ek olarak, Hikaru Midorikawa Garou karakterini oynayacak. Chikara Sakurai (Magimoji Rurumo, Naruto Shippūden Bölüm Direktörü), Shingo Natsume’nin yerini J.C. Staff’ta (Food Wars! Shokugeki no Soma, Children of the Whales) yönetmek için değiştiriyor. Madhouse ilk sezonu yayınladı.

Yoshikazu Iwanami (Girls und Panzer, JoJo’s Bizarre Adventure) ses yönetmeni olarak Shoji Hata’nın yerini alıyor. Chikashi Kubota (Corpse Princess: Aka, FLCL 2) karakterleri tasarlamak için geri dönüyor ve Tomohiro Suzuki (ACCA: 13-Territory Inspection Dept.) yine seri kompozisyondan sorumlu. Makoto Miyazaki (Triage X, Dragon Crisis!) Ayrıca müzik bestelemek için geri dönüyor. JAM Projesi bir kez daha açılış temalı şarkıyı gerçekleştiriyor.

Viz Media, dijital yayın, TV yayını, elektronik satış, ev medyası ve Kuzey Amerika, Latin Amerika ve Okyanusya için ticaret hakları dahil olmak üzere ikinci anime sezonuna ana lisansı aldı.

Madhouse ve yönetmen Shingo Natsume’in ilk 12 bölümlük anime sezonunda, ONE ve Yuusuke Murata’nın One-Punch Man manga’sı Ekim-Aralık 2015’ten itibaren Japonya’da yayınlandı. Viz Media ve Daisuki, her ikisinin de yayınladığı Japonya dışındaki diziyi yayınladı. Anime, Temmuz 2016’da Yetişkin Swim’un Toonami bloğunda bir İngiliz dublörüyle prömiyeri yaptı. Viz Media, Kuzey Amerika’daki ev videosunun ilk sezonunu yayınladı.

Anime resmi web sitesi için Buraya ve daha fazla haber için Buraya tıklayınız.

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Back to list

Related Posts

Bir cevap yazın