#Bunu 15 numaralı ile değiştirdim. Deniyorum

Haikyuu!! 4. Sezon Mu Geliyor ?

Haikyuu!! 4. Sezon bekleyenler, sonunda beklenen haber geldi gibi ama gelmedi de gibi. Jump Festa etkinliğinde yapılan bir sahne sunumu Cumartesi günü Haruichi Furudate’den Haikyu !! mangası için yeni bir televizyon anime dizisine ilham vereceği açıklandı. Etkinlikte görevli personel özellikle yeni seriyi dördüncü sezon olarak çağırmadı. Yeni dizi için bir “açılış etkinliği” 22 Eylül’de yapılacak.

Yapımcı IG’nin Furudate’in voleybol mangasının ilk televizyon anime uyarlaması Nisan 2014’te gerçekleşti. Animenin ikinci sezonu Ekim 2015’te, üçüncü sezon ise Ekim 2016’da gösterime girdi. Crunchyroll Japonya’da ve Sentai’de yayınlanırken her üç sezonu da yayınladı. Filmworks üç sezonunda lisansını aldı. Sentai Filmworks, animenin ilk sezonunu 2015’te DVD ve Blu-ray Disc’te yayınladı, ardından Kasım 2017’de yine İngilizce bir dublajla yayınladı. Şirket, ikinci sezonu 16 Ocak’ta ev videosunda yayınladı.

Crunchyroll ayrıca Haikyu’yu da yaymaya başladı !! Haikyu!! The Movie: Talent and Sense ve Haikyu!! The Movie: Battle of Concepts bu ayın başında derlendi. Her iki film de Japonya’da Eylül 2017’de açıldı. Daha önceki bir çift derleme filmi, Gekijō-ban Haikyu !! Hajimari ve Gekijō-ban Haikyu yasağı !! Shōsha to Haisha, 2015 yılında Japonya’da prömiyer yaptı.

Furudate, mangayı 2011’de başlattı ve Shueisha, manganın 4 Aralık’ta 35’inci bölümünü yayımladı. Viz Media, mangayı dijital olarak ve baskıda yayınlıyor ve şimdi mangayı Japonca dijital olarak dijital olarak yayınlıyor. Manga ayrıca bir dizi sahne oyununa da ilham verdi. Yedinci etap oyunu Nisan-Mayıs 2019’da devam edecek.

Haber kaynağı için Buraya ve daha fazla haber için Buraya tıklayınız.

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

Bir cevap yazın

Loading…

One Punch Man 2. Sezon

One Punch Man 2. Sezon Tanıtım Videosu Yayınlandı

City Hunter: Shinjuku Private Eyes

City Hunter: Shinjuku Private Eyes Filmi Tanıtım Videosu Yayınlandı