#Bunu 15 numaralı ile değiştirdim. Deniyorum

My Hero Academia 4. Sezon Ekim 2019’da Yayınlanacak

My Hero Academia 4. Sezon için bilgiler yayınlanmaya başladı. My Hero Academia animesinin resmi web sitesi, Ekim 2019 galasını ve Çarşamba günü dördüncü sezonun ilk önemli görselini yayınladı. Yeni sezon YTV, NTV ve bağlı istasyonları ile yayınlanacak. Görselde ki slogan “Ben senin kahramanın olacağım!”

İlk üç anime dizisi, 13 Ocak’ta BS NTV kanalında tekrar çalışmaya başlayacak. Bir bölüm her pazardan ocak ayından mart ayına kadar devam edecek ve her pazar nisandan eylül ayına kadar iki bölümden oluşacak.

Anime’nin ilk 13 bölüm sezonu Nisan 2016’da düzenlendi. 25 bölümlük ikinci sezon Nisan 2017’de gösterildi.

Üçüncü sezon, 7 Nisan’da başlamıştır ve Kōhei Horikoshi’nin orijinal mangasından “Forest Training Camp” arkını ve “Pro Hero Provisional License Exam” arkını kapsamaktadır. Funimation üçüncü sezonun İngilizce dubajını yayınladı ve Crunchyroll ve Hulu diziyi İngilizce alt yazılı olarak yayınladı.

Üçüncü sezon, BONES’de yönetmen Kenji Nagasaki, senaryo yazarı Yousuke Kuroda, karakter tasarımcısı Yoshihiko Umakoshi (Hitomi Odashima’nın yardımlarıyla) ve besteci Yuki Hayashi de dahil olmak üzere aynı kadroya sahipti.

Kōhei Horikoshi, 2014 yılının Temmuz ayında Shueisha’nın Weekly Shonen Jump dergisi için orijinal manga serisini piyasaya sundu. Shueisha Manga’nın 21’inci cildini 4 Aralık’ta yayınladı. Manga’nın 13. ve 14. birimleri 2017’de OVA’ları bir araya getirdi.

Viz Media, Manga’yı Haftalık Shonen Jump in İngilizce baskısında ve Kuzey Amerika’da basılmış olarak yayınlıyor.

Serinin resmi web sitesi için Buraya ve daha fazla haber için Buraya tıklayınız.

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

Bir cevap yazın

Loading…

Romantik Anime Önerileri

Yetişkinler İçin Romantik Anime Önerileri

Gungrave

Gungrave G.O.R.E PS4 Oyunu Hikayesi Yayınlandı