Manga

Fuuka Manga Tanıtımı

Son manga bükücü olarak yeni bir manga tanıtacağım size ama bu kadar sevimli şaklabanlık dolu bir giriş yapmamın sebebi var çünkü birazdan manga tanıtımına geçince bölümler gözümün önüne geldikçe ağlayacağım. Buraya dikkat çünkü tanıtacağım manga aşırı dram içerir. Neyse gelelim bugün ki mangamıza bugün size Fuuka  isimli mangayı tanıtacağım. Tür olarak slice of life, okul, shounen, romantizm, komedi olarak verilse de ben bu kategorilere dram ve müzik de ekliyorum okuyunca anlayacaksınız (: . Şimdi bu kız neden kafasına göre kategori ekledi diyeceksiniz demeyin ve bir an önce mangayı okuyun beni anlayacaksınız.

MANGAKA

Seo Kouji

Bölüm Sayısı

65 (Devam ediyor)

KONUSU

Şimdi konumuz şu şekilde liseli bir gencimiz var adı Haruna Yuu kendisi yeni bir yere taşınır. Eski okulunda bayağı popüler olan sosyal medya çocuğumuz yeni taşındığı yerde yemek almak için zorla dışarı gönderilir. ( Bknz :  Göz yaşlarım akmaya başladı. ) Yemek aldıktan sonra kulağında kocaman kulaklı mavi saçlı bir kıza çarpar yere düşer sonra hemen telefonuna sarılır. Yuu’nun çarptığı Akatsuki Fuuka isimli kız yerde sürünen elinde telefon olan bir adam görür ve onun iç çamaşırının fotoğrafını çektiğini sanarak Yuu’nun telefonunu kırar. Daha sonra tesadüfe bakın ki Fuuka ve Yuu aynı okula gidiyordur ve yakın arkadaş olurlar. Size daha çok anlatmak isterim ama malasef spoilera girer o yüzden göz yaşları içinde konuyu burda bitiriyorum.

fuuka 3

Genel Değerlendirme

Ben bu mangayı okumaya başladığımda manga 52. Bölümdeydi ve sabaha kadar güncele geldim hatta okula giderken otobüste Fuuka okuyordum. 47.bölümde okumaya 1 saat ara verip hüngür hüngür ağladım. Kısacası dram severler müzik severler kaçırmasın. Konu olarak ve çizim olarak çok tatmin eden bir manga dediğim gibi söylemek istediğim çok şey var ama spoilera giriyor o yüzden kategori koymaktan vazgeçiyorum FUUKA okuyun ve okutturun pişman olmayacaksınız.

Related Posts

Bir cevap yazın