Film

Death Note Live Action’ı İçin Mia Posteri Yayınlandı.

Yönetmen Adam Wingard, Tsugumi Oba ve Takeshi Obata’nın Death Note mangası için Netflix tarafından çekilecek live-action filmi için bu Salı yeni poster yayınladı. Yeni poster Mia Sutton rolündeki Margaret Qualley’i gösteriyor.

Bundan önceki posterler Ryuk (seslendirmen Willem Dafoe), L rolündeki Keith Stanfield ve Light Turner rolündeki Nat Wolff’u gösteriyordu.

Film 25 Ağustos’ta Netflix üzerinde galaya girecek. Wolff, Keith, Stanfield ve Dafoe’dan başka ayrıca Watari rolünde Paul Nakauchi ve James Turner (Light’ın babası) rolünde Shea Whigham oynayacak.

Wingard (Misafir, Katliam Gecesi) filmi yönetiyor. Filmin yapımcıları Vertigo Entertainment‘ten Roy Lee (Karanlık Su, Göl Evi, Resimdeki Hayalet), Lin Pictures‘tan Dan Lin (Yalanın İcadıSherlock HolmesLego Filmi), Viz Productions‘tan Jason Hoffs (Yarının Sınırında), ve oyuncu Masi Oka (Heroes, Hawaii Five-0) . Filmin yönetmen yapımcıları Doug Davison (Karanlık Su, Garez, Göl Evi) ve Brian Witten (Karanlık Şehir, Geçmişin Gölgesinde, Son Durak) . Ayrıca Niija Kuykendall ve Nik Mavinkurve projeyi Warner için takip ediyor. Nine Inch Nails üyesi Atticus Ross ve kardeşi Leopold Ross filmin arkaplan müziklerini hazırlıyor.

Comic-Con International filmi 20 Temmuz Perşembe günü San Diego, Kaliforniya’daki Büyük Horton Tiyatrosu‘nda gösterecek.

Related Posts

Bir cevap yazın